Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Volný čas

Zahrajte si na vojáky se vším všudy!

Jaro je konečně tady a většina z nás se již probouzí ze zimního lenošení. A jestlipak jste již přemýšleli nad tím, jak strávíte první prosluněný víkend? Chcete-li si ho opravdu užít a zažít něco netradičního, udělejte si s partou nejlepších kamarádů vojenské cvičení. Vzpomeňte si na to, jak jste si jako děti hráli na vojáky a vydejte se v plné polní někam daleko od civilizace. Předsudků okolí se rozhodně bát nemusíte, vždyť airsoft a paintball patří k nejoblíbenějších volnočasovým aktivitám a často se mu oddávají i ženy. Nezapomeňte však na to, že bez pořádného vybavení nebudete mít v „litém“ boji šanci.

Nepodceňujte přírodu a připravte se na nejhorší

Ať už máte v plánu simulaci bojové mise v Afghánistánu nebo akce speciální policejní jednotky, rozhodně byste měli navštívit online army shop 1armyshop.cz, který je nabitý opravdu širokým sortimentem army oblečení a dalšího vybavení, bez kterého se rozhodně zkrátka neobejdete.

Kvalitní vojenské oblečení vám dodá pocit, že zažíváte skutečnou bojovou akci a zároveň vás ochrání před drsnými přírodními podmínkami. V e-shopu najdete originální vybavení, které používá česká a armerická armáda – taktické košile, které jsou určeny k nošení pod bojovou vestu, maskáčové blůzy a kalhoty, ale i teplé kabáty a samozřejmě nezbytné přilby. Pro „snipery“ je připravena maskovací síť s PAD nástřikem, která je vždy spolehlivě ukryje před nepřátelskými jednotkami. Neméně důležitá je i pořádná obuv, která vám usnadní pohyb v náročném terénu.

Povinnou výbavu však netvoří jen oblečení, ale i spousta drobností jako je čutora na vodu, čelová svítilna a nejrůznější nářadí.

Army shop nejen pro vojáky

Na své si přijdete i v případě, že militarismu příliš neholdujete, ale přesto do přírody pravidelně vyrážíte – třeba na ryby. 1armyshop.cz totiž nabízí i spoustu dalšího vybavení, které vám pobyt v terénu výrazně usnadní. Maskáče, plynový vařič, ohříváček, kompas nebo dalekohled vám během víkendových toulek přírodou určitě budou hodit…