Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Zdraví

Za nesprávné fungování organismu může nedostatek potřebných látek. Doplní vám je superpotraviny!

Pořídili jste si novou matraci, která měla zažehnat únavu, bydlení jste kvůli pozitivnímu proudění energie přestavěli ve stylu feng-shui, ale stále se probouzíte jako tělo bez duše? Pokud pocit přetrvává po celý den, zřejmě je něco v nepořádku. A spíše než konkrétní nemoc hledejte za svým zdravotním stavem nedostatek látek, bez kterých se váš organismus neobejde. Otevřete chladničku a udělejte menší revizi. Kolik jste našli potravin, o kterých můžete s prohlásit, že jsou opravdu zdravé?

Nebudeme si nic nalhávat. Ve vaší chladničce zřejmě příliš mnoho zdravých potravin nenajdete a pochybovat by se dalo i o kvalitě ovoce a zeleniny. Drtivá většina potravin bývá ochuzena o důležité látky a pokud se jich vašemu tělu nedostane, nebudete se nikdy cítit úplně fit. Nabízí se proto otázka, které potraviny konzumovat? Odpověď zní: Vyzkoušejte superpotraviny!

Superpotraviny patří mezi často skloňované pojmy a možná jste již jejich přítomnost zaznamenali. Jde o plodiny, které mají vysoký obsah vitaminů, minerálů, antioxidantů, živin a látek, které se podílí na posilování imunity. Zajímá vás, jaký je důvod jejich unikátního složení?

Superpotraviny provází lidskou civilizaci od dob jejího vzniku. A protože vždy rostly v mnohem drsnějších podmínkách než ostatní plodiny, musely si uchovávat větší množství živin. Naši předkové jejich účinky objevili a zařadili je do každodenního jídelníčku. Mezi nejznámější superpotraviny patří plody goji (kustovnice čínská), řasa chlorella, arganový olej, houba cordyceps a mladý ječmen.

Rozhodnete-li se do svého jídelníčku zařadit superpotraviny i vy, významně podpoříte fungování celého organismu. Dejte si však pozor na to, po které superpotraviny zvolíte. Nemáme však na mysli rozdíly mezi plodinami jako takovými (byť má každá ze superpotravin specifické vlastnosti), ale spíše značku.

Účinky superpotravin jdou ruku v ruce se způsobem zpracování a uchovávání. Nesprávně zpracované a špatně zabalené superpotraviny ztrácí většinu látek a nemá smysl je konzumovat. To naštěstí neplatí o produktové řadě superpotravin, které přináší společnost Puntura International. Ta úzce spolupracuje s nejlepšími výrobci a moderními laboratořemi a nabízí vysoce kvalitní bio superpotraviny bez jakýchkoliv umělých aditiv. Poznáte je snadno – v ikonické krabičce se skrývá lahvička z tmavého skla.

Na superpotraviny Puntura narazíte ve specializovaných kamenných prodejnách se zdravou výživou, ale také v oficiálním e-shopu na www.puntura.eu/cs.

Puntura