Bez obav o výdrž baterie vyrazte i do hor

Bez obav o výdrž baterie vyrazte i do hor

Vánoční svátky a volné dny po nich mnoho znamenají pro mnoho z nás možnost odpočinout si od svých každodenních starostí a povinností. I přesto však chceme zůstat na příjmu pro své blízké, v tom nám ale často brání slabá baterka mobilu a málo možností ji dobít.

Bez baterky nefungují

Bez energie jakákoli elektronika nefunguje a to samé platí i pro mobilní telefony a tablety. Ty používáme nejen pro soukromé účely a komunikaci s okolím, ale také pro kontrolu pracovních emailů a správu různých systémů. Když se baterka vybije, telefon je v podstatě k ničemu do té doby, než se opět dobije. Právě na dovolených a horských chatách ale může být problém, protože zásuvky jsou velmi vytížené ostatními hosty a tak je na ně občas i fronta. V turistických chatách a dalších ubytovacích zařízeních je pak samotných zásuvek nedostatek.

Jako doma

Ve svém bytě nebo domě je dobití mobilního telefonu nebo tabletu celkem snadnou záležitostí, i když i tam se občas celá rodina sejde u jedné zásuvky. Nejen na dovolené, ale i doma pomůže univerzální USB nabíječka, která zvládne nabíjet současně až čtyři přístroje a potřebuje jen jednu zásuvku. Čtyři mobilní telefony nebo třeba jen dva a k nim tablet a powerbanka, to už je jen na vás, které zařízení dostane přednost. Univerzální nabíječka se sklopnou síťovou vidlicí je kompaktní a nezabere téměř žádné místo, takže se navíc hodí i na cesty a můžeme ji vozit všude s sebou. Většinou si každý veze svou nabíječku a není tak nouze o kabely, ty jediné jsou pro bezproblémové dobíjení potřeba, stejně jako správné konektory pro různá zařízení. I Vánoce a volné dny se dají užít v pohodě a klidu a je zbytečné nechat si je kazit drobnostmi. Mít možnost sdílet fotky a své zážitky s kamarády a rodinou online je samozřejmě vítané a funkční telefon s dobitou baterií tak patří k základnímu vybavení.

Publikováno: 31. 12. 2019

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam