Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Bez obav o výdrž baterie vyrazte i do hor

Vánoční svátky a volné dny po nich mnoho znamenají pro mnoho z nás možnost odpočinout si od svých každodenních starostí a povinností. I přesto však chceme zůstat na příjmu pro své blízké, v tom nám ale často brání slabá baterka mobilu a málo možností ji dobít.

Bez baterky nefungují

Bez energie jakákoli elektronika nefunguje a to samé platí i pro mobilní telefony a tablety. Ty používáme nejen pro soukromé účely a komunikaci s okolím, ale také pro kontrolu pracovních emailů a správu různých systémů. Když se baterka vybije, telefon je v podstatě k ničemu do té doby, než se opět dobije. Právě na dovolených a horských chatách ale může být problém, protože zásuvky jsou velmi vytížené ostatními hosty a tak je na ně občas i fronta. V turistických chatách a dalších ubytovacích zařízeních je pak samotných zásuvek nedostatek.

Jako doma

Ve svém bytě nebo domě je dobití mobilního telefonu nebo tabletu celkem snadnou záležitostí, i když i tam se občas celá rodina sejde u jedné zásuvky. Nejen na dovolené, ale i doma pomůže univerzální USB nabíječka, která zvládne nabíjet současně až čtyři přístroje a potřebuje jen jednu zásuvku. Čtyři mobilní telefony nebo třeba jen dva a k nim tablet a powerbanka, to už je jen na vás, které zařízení dostane přednost. Univerzální nabíječka se sklopnou síťovou vidlicí je kompaktní a nezabere téměř žádné místo, takže se navíc hodí i na cesty a můžeme ji vozit všude s sebou. Většinou si každý veze svou nabíječku a není tak nouze o kabely, ty jediné jsou pro bezproblémové dobíjení potřeba, stejně jako správné konektory pro různá zařízení.

I Vánoce a volné dny se dají užít v pohodě a klidu a je zbytečné nechat si je kazit drobnostmi. Mít možnost sdílet fotky a své zážitky s kamarády a rodinou online je samozřejmě vítané a funkční telefon s dobitou baterií tak patří k základnímu vybavení.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.