Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Vzdělání

Bez znalosti jazyka dobrou práci nezískáte

Patříte k lidem, pro které byly hodiny cizího jazyka utrpením? Pokud jste studiu cizí řeči nevěnovali dostatečnou pozornost, pravděpodobně se teď chytáte za hlavu. Důvod je prostý, většina zaměstnavatelů klade na uchazeče stále vyšší požadavky a znalost angličtiny či němčiny patří k naprostému základu. Doby, kdy bylo umění plynně hovořit cizí řečí jakýsi nadstandard, jsou ty tam a s trochou nadsázky se dá prohlásit, že se bez znalosti alespoň jednoho jazyka na trhu práce neuplatníte. Další možností je fakt, že již slušně placenou pracovní pozici máte a rádi byste zamířili ještě výš. Umíte-li pár cizích slovíček, s postupem se rovnou rozlučte. Vaši nadřízení upřednostní kolegy, pro které je znalost některé cizí řeči samozřejmost. Jak z toho ven?

Kvalitní jazykový kurz jako ultimátní řešení

Chcete-li se některý z cizích jazyků naučit, případně své znalosti zdokonalit, nezbude vám, než se do toho opřít a navštěvovat jazykové kurzy. Jistě, cizí řeči se můžete učit i z pohodlí domova, pomocí takzvaných online kurzů, ty ovšem v žádném případě nenahradí osobní kontakt se zkušenými kantory. A podle čeho vybírat? Nabídka jazykových kurzů je sice poměrně pestrá, bohužel ne každá jazyková škola splní všechna vaše očekávání. Bydlíte-li v hlavním městě, doporučujeme lekce pod taktovkou jazykové školy Jipka. Ta nabízí mnohem více, než jen obyčejné pomaturitní studium. Je jen na vás, zda zvolíte obecnější lekce, nebo naopak kurzy s důrazem na obchodní angličtinu, gramatiku či konverzaci. Samozřejmostí je přátelská atmosféra a maximální profesionalita lektorů

Jipka, to nejsou pouze jazykové kurzy

Jazyková škola Jipka nepořádá pouze podzimní kurzy pro veřejnost, ale také pro jednotlivce a firmy. Navíc poskytuje celou řadu zajímavých služeb, jako jsou překlady, tlumočení a péči o zahraniční turisty. V případě zájmu vám škola zajistí studium v zahraničí a vy tak budete přímo z zdroje. Nezapomeňte na to, že pobočky jazykové školy Jipka najdete i v Českých Budějovicích, Rokycanech a Plzni.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *