Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Děti

Nepodceňujte výběr kočárku a chtějte ten nejlepší

Výběr kočárku patří k největším radostem novopečených maminek a nutno podotknout, že si na něm dávají opravdu záležet. S kočárky je to podobné jako s auty. I dětská vozítka musí splňovat spoustu kritérii a to nejen co se týče designu, ale také jízdních vlastností. Většina maminek sice disponuje velmi omezenými příjmy, ale moc dobře ví, že šetřit na kočárku se z dlouhodobého hlediska nemusí vyplatit. Levné, ale nepříliš kvalitní kočárky mohou rodičům přidělat spoustu starostí. Nechcete-li svého nákupu litovat, rovnou se zaměřte na prověřené výrobce, kteří nabízí opravdu pěkné kousky a to často za velmi zajímavé ceny. Skvělým příkladem jsou značky Quinny a Maxi Cosi, které se dlouhodobě drží v popředí zájmu.

Maxi Cosi dělá maminkám skvělou službu již čtvrt století

Kočárky Maxi Cosi splňují náročné požadavky maminek. Jsou na trhu více než 25 let a podléhají neustálým inovacím a to nejen těm v oblasti designu, ale především bezpečnosti. Výrobce se chlubí pestrým vozovým parkem, jehož součástí jsou lehké a stylové golfky Noa a Mila, které se hodí pro každodenní procházky ve městě, ale i odpružený sportovní kočárek Elea, se kterým se nemusíte bát ani do mírného terénu. Vlajkovou lodí zůstává kočárek Maxi Cosi Mura, který lze kombinovat s autosedačkou, lůžkem a skládacím lůžkem. S velkými pěnovými koly se vám nemůže stát, že někde nečekaně píchnete. Ke kočárkům je k mání celá řada doplňků v podobě tašek či slunečních stříšek.

Staňte se královnou ulice s kočárky Quinny

Neméně populární jsou i vozítka s logem Quinny. Výrobce v posledních letech výrazně rozšířil sortiment a kromě legendárních golfek Zapp a sporťáků Speedi a Buzz, si můžete vybrat i mezi dalšími modely. Za zmínku stojí především designová libůstka Yezz, díky které se stanete středem pozornosti.

Kočárek Quinny, Maxi Cosi a produkty dalších předních výrobců najdete ve specializovaném e-shopu babyandgo.cz. Stejně dobře zde seženete i prověřené a velmi bezpečné autosedačky a další dětské zboží. Samozřejmostí jsou velmi nízké ceny a doprava při nákupu nad 1000 Kč zdarma.