Bezbolestná liposukce - šetrná a efektivní metoda odsátí tuků

Bezbolestná liposukce - šetrná a efektivní metoda odsátí tuků

Jak zhubnout? Otázka, na kterou hledá odpověď spousta žen i mužů. Způsobů, které vedou k dosažení „perfektní“ postavy je mnoho. Drastické diety mezi ně nepočítáme, protože přináší jen krátkodobý úbytek váhy doprovázený jojo efektem. Navíc jsou krajně nebezpečné a mohou se velmi negativně odrazit na fungování organismu. Mnohem účinnější je vyvážený jídelníček a dostatek pohybové aktivity. Jenomže co ve vašem případě nezafunguje ani tato „osvědčená metoda“? Je vhodné podstoupit liposukci? Klasická liposukce je invazivní zákrok spojený s mnoha riziky. Existuje však kompromis, který nabízí alternativu mezi hubnutím přirozenou cestou a invazivní chirurgií. Slyšeli jste již o bezbolestné liposukci?

Co je to bezbolestná liposukce?

Bezbolestná liposukce nemá s klasickým zákrokem, v rámci kterého pacient podstupuje odstranění tuku operativně, nic společného. Máte-li panický strach ze skalpelu, buďte v klidu. O vysátí tuku se postará speciální přístroj, který kombinuje ultrazvuk s termální energií. Kromě toho, že odstraní tukovou tkáň, navíc navrátí pokožce někdejší elasticitu a zmírní projevy celulitidy. Bezbolestná neboli neinvazivní liposukce lze aplikovat na libovolné tělesné partie. Nejčastěji se využívá k odstranění tuků v oblasti břicha a boků, ale stejně dobře funguje také na tuky v oblasti zadečku nebo podbradku. Záleží jen na vás a vašich požadavcích. Zákrok je naprosto bezbolestný a ucítíte během něj pouze teplo. Žádný tlak ani bolest, ostatně jde přece o bezbolestnou liposukci. kaz_bricho

Bezbolestná liposukce v Praze

Pokud vás metoda bezbolestné liposukce zaujala, obraťte se na Hedera Spa Clinic v Praze. Zákrok trvá cca 30 až 50 minut a odborníci doporučují zhruba čtyři až šest procedur. Zákrok může absolvovat každý kromě těhotných a kojících žen. Zapovězen je také pro osoby trpící infekčním onemocněním nebo onemocněním ledvin a jater. Další informace na téma bezbolestná liposukce Praha najdete na webových stránkách Hedera Spa Clinic.

Publikováno: 20. 08. 2014

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: bezbolestná liposukce praha | neinvazivní liposukce