Venkovní rolety – univerzální pomocník

Venkovní rolety – univerzální pomocník

Jaro je tady a s ním i ostré sluníčko, které nám dokáže znepříjemnit život. Pokud jste už dokončili rekonstrukci vašeho obydlí, které však stále trpí špatným zastíněním, nezoufejte. Stále máte možnost nechat si namontovat venkovní rolety. Ty jsou nejen vynikající ochranou před vlezlým sluncem, ale také tepelnou izolací. Navíc působí jako pasivní ochrana před nenechavými zloději. Chcete-li mít možnost regulovat světlo, ušetřit za energie a uniknout zvědavým pohledům sousedů, měli byste o nich začít silně uvažovat.

Ovládněte světlo

Venkovní rolety jsou atraktivní architektonický prvek, který se hodí na novostavby, stejně jako na starší domy. Dají se umístit všude, bez ohledu na to, zda je dům po nebo před rekonstrukcí. Jejich primární účel je zastínění a plní ho velmi svědomitě. Díky roletám si můžete sami regulovat světlo v místnosti podle libosti. Co se ovládání týče, je jen na vás, zda si připlatíte za motorizované rolety, nebo je budete ovládat ručně. Regulace rolet prostřednictvím dálkového ovládání je velmi komfortní a rychle si na něj zvyknete. Dálkovým ovládáním ušetříte spoustu času a navíc si můžete sami zvolit, kdy se rolety samy zatáhnout.

Skvělá ochrana nejen před zloději

Venkovní rolety poskytují vynikající pasivní ochranu před zloději. Známé rčení jasně praví, co oči nevidí...Navíc si budete moct užívat soukromí a uniknete zvědavým pohledům sousedů. Nemusí všichni vědět, že jste si koupili novou televizi. Rolety mechanicky chrání okno, vděční jim budete zejména během letního krupobití. Máte atypické tvary oken? Nevadí, předokenní žaluzie se vyrábí na míru vašim požadavků. V neposlední řadě chrání před nepříjemným hmyzem, kterého je všude plno a to zejména v létě. Stačí si nechat namontovat integrované sítě proti hmyzu a je to.

Rolety vám pomohou ušetřit

Předokenní rolety nejsou investicí, která vám nějak výrazně ovlivní rodinný rozpočet. Na druhou stranu vám navíc pomohou ušetřit za teplo. Tvoří účinnou tepelnou bariéru a zabrání, aby vám skrze okna unikalo drahocenné teplo. Rolety však šetří i v létě. Udržují v objektu příjemnou teplotu, takže nebudete muset používat klimatizaci. Majitelé větších nemovitostí ušetří i desítky tisíc za rok. To je dostatečný důvod, proč si je pořídit, co říkáte?

Publikováno: 10. 01. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: předokenní rolety | rolety | rolety na dálkové ovládání | venkovní rolety