Bydlení by se mělo přizpůsobit vám a ne vy jemu

Bydlení by se mělo přizpůsobit vám a ne vy jemu

Rozhodli jste se, že budete stavět, ale zároveň nechcete, aby byl váš vysněný dům podobný jako většina ostatních? V tom případě se neváhejte obrátit na mladý architektonický ateliér Master Design, který má v portfoliu nejen nevšední moderní typové domy, ale zároveň projektuje rodinné domy na míru. Všechny novostavby kombinují kvalitní architektonický vzhled, designovou funkčnost a splňují náročné požadavky na nízkoenergetický nebo pasivní standard. I přesto, že jsou na první pohled jiné než drtivá většina domů, které vypadají zastarale nebo nepoznaly ruku architekta, nijak nevybočují cenou.

I typové domy mohou mít jedinečný design

Rodinné typové domy bývají navrženy pro takzvanou ideální parcelu, tedy rovný terén s ideálním prosluněním a orientací. Bohužel zdaleka ne každá parcela tyto podmínky splňuje, čímž se výběr vhodných typových domů značně zužuje. Někdy je dokonce stavba nemožná a jedinou možností je vypracování určitých dispozičních změn. Přesto jde o mnohem rychlejší variantu než je vypracování individuálního projektu.

Architektonický ateliér Master Design má v portfoliu deset typových domů, které jsou určeny pro rovinatý nebo mírně svažitý terén. Pro všechny typové projekty je typický neotřelý moderní design, který je výrazně odlišuje od běžných katalogových domů. Ostatně posuďte sami.

Typové domy mají podobu zděných staveb se zateplením z pěnového polystyrenu (energetická třída C) a disponují plynovým kotlem s deskovými radiátory.

Pryč s uniformitou

Mnoho klientů se s typovými, byť v případě Master Design originálními, domy a nehodlá dělat žádné kompromisy. Domy na míru jsou stavěny s ohledem na individuální požadavky a potřeby a na rozdíl od katalogových staveb je možno dosáhnout unikátního vzhledu a to za použití libovolných materiálů. S domem na míru je to podobné jako s oblekem, oceníte ho až v momentě, kdy ho začnete užívat. Individuální projekty mohou mít podobu pasivních i nízkoenergetických domů, které vaši investici časem zhodnotí. Fotografie dalších realizovaných projektů a detailní informace o službách ateliéru najdete na webu moderni-domy.cz.

moderni-dum-bystrice