Vhodně zvolený regál vám ušetří spoustu místa

Vhodně zvolený regál vám ušetří spoustu místa

Trápí vás nedostatek volného místa v dílně, na prodejně nebo ve skladu? Potřebujete systematicky uskladnit nářadí, zboží, dokumenty nebo materiály? Vsaďte na regály od společnosti REGAZ a vyřešte problém jednou provždy. V portfoliu produktů najdete policové, paletové, pojízdné a další typy regálových systémů, které jsou k mání v lakovaném nebo pozinkovaném provedení. Nechybí ani regály v nerezovém provedení, které nachází využití především v gastronomii.

Typy regálů a jejich specifikace jejich využití:

Policové montované regály – využívají se především ke skladování volného nepaletovaného zboží. REGAZ je nabízí také ve variantě, která pojme velké, těžké a objemné zboží. Regály jsou vyrobeny z odolných materiálů s vysokou nosností a hodí se do skladů, výrobních hal, ale také kanceláří a archivů (regály na šanony). Praktické jsou i kovové regály s plastovými boxy pro snadný přístup k menšímu zboží.

Regály pro skladování plastových přepravek – regálové systémy s boxy či přepravkami jsou ideální pro skladování plastových přepravek. Snadná manipulace s boxy či přepravkami vede k přehlednému uspořádání skladovaného materiálu. K přepravkám lez dokoupit také příslušenství v podobě krytů, vík, rozdělujících přepážek apod.

Regálové konstrukce s výsuvnými policemi – kolejnice a ložiska z kvalitních materiálů se pyšní nosností až 1000 Kg a lze na ně ukládat těžké formy, balíky nebo materiál. Pevná konstrukce jde ruce se snadnou manipulací.

Archivní regálové systémyregálové systémy určené k archivaci dokumentů nachází využití v podnikových archivech. Kombinace kolejnic, důmyslného systému polic a regálů zaručuje bezpečné uložení dokumentů, které jsou chráněny před působením vzduchu a světla.

Paletové regály – systém standardizovaný pro Euro palety slouží k tradičnímu uskladnění palet a jejich manipulaci

Patrové regálové plošiny – zaručí maximální využití prostoru ve skladu. Je vhodný pro všechny, kterým nestačí současný skladovací systém a potřebují ho efektivně rozšířit do výšky. Manipulaci s uskladněným zbožím ve vyšších patrech usnadňují plošinové žebříky a pojízdné schůdky.

Pokud vám nevyhovují rozměry, sestavte si vlastní regálový systém prostřednictvím online návrháře. Najdete ho na www.regaz.eu.

Publikováno: 15. 08. 2013

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam