Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Podnikání

Vhodně zvolený regál vám ušetří spoustu místa

Trápí vás nedostatek volného místa v dílně, na prodejně nebo ve skladu? Potřebujete systematicky uskladnit nářadí, zboží, dokumenty nebo materiály? Vsaďte na regály od společnosti REGAZ a vyřešte problém jednou provždy. V portfoliu produktů najdete policové, paletové, pojízdné a další typy regálových systémů, které jsou k mání v lakovaném nebo pozinkovaném provedení. Nechybí ani regály v nerezovém provedení, které nachází využití především v gastronomii.

Typy regálů a jejich specifikace jejich využití:

Policové montované regály – využívají se především ke skladování volného nepaletovaného zboží. REGAZ je nabízí také ve variantě, která pojme velké, těžké a objemné zboží. Regály jsou vyrobeny z odolných materiálů s vysokou nosností a hodí se do skladů, výrobních hal, ale také kanceláří a archivů (regály na šanony). Praktické jsou i kovové regály s plastovými boxy pro snadný přístup k menšímu zboží.

Regály pro skladování plastových přepravek – regálové systémy s boxy či přepravkami jsou ideální pro skladování plastových přepravek. Snadná manipulace s boxy či přepravkami vede k přehlednému uspořádání skladovaného materiálu. K přepravkám lez dokoupit také příslušenství v podobě krytů, vík, rozdělujících přepážek apod.

Regálové konstrukce s výsuvnými policemi – kolejnice a ložiska z kvalitních materiálů se pyšní nosností až 1000 Kg a lze na ně ukládat těžké formy, balíky nebo materiál. Pevná konstrukce jde ruce se snadnou manipulací.

Archivní regálové systémyregálové systémy určené k archivaci dokumentů nachází využití v podnikových archivech. Kombinace kolejnic, důmyslného systému polic a regálů zaručuje bezpečné uložení dokumentů, které jsou chráněny před působením vzduchu a světla.

Paletové regály – systém standardizovaný pro Euro palety slouží k tradičnímu uskladnění palet a jejich manipulaci

Patrové regálové plošiny – zaručí maximální využití prostoru ve skladu. Je vhodný pro všechny, kterým nestačí současný skladovací systém a potřebují ho efektivně rozšířit do výšky. Manipulaci s uskladněným zbožím ve vyšších patrech usnadňují plošinové žebříky a pojízdné schůdky.

Pokud vám nevyhovují rozměry, sestavte si vlastní regálový systém prostřednictvím online návrháře. Najdete ho na www.regaz.eu.