Bydlení s vlastním vinným sklepem

Bydlení s vlastním vinným sklepem

V Praze se žije blaze. A když si pečlivě vyberete útočiště, ve kterém budete přebývat, bude se vám tam vegetovat ještě lépe. V souvislosti s luxusním bydlením je většinou řeč o novostavbách. My se však zaměříme na něco diametrálně odlišného. Pokud si potrpíte nejen na komfort, ale především na atmosféru, budete nadšení. Středem naší pozornosti je totiž viniční usedlost ze 17.století. Nese název Šafránka a najdete ji v Praze 6. Objekt prošel rozsáhlou rekonstrukcí a dostavbou a aktuálně čítá čtyři bytové domy. Rozloha oploceného areálu činí 4500 m2 a na prodej je celkem 14 bytů o rozloze od 65 do 260 m2. Čím je tedy Šáfránka zajímavá?

Stranou a přesto v centru dění

Luxusní byty Praha v objektu Šafránka se nachází ve velmi klidné lokalitě. Stačí však pouhých deset minut jízdy autem a dostanete se na letiště v Ruzyni. Rovná polovina vám bude stačit na to, abyste se dostali na dálnici D5. V těsné blízkosti Šafránky najdete i špičková zdravotnická zařízení – nemocnici Motol a Nemocnici Na Homolce. V okruhu 5 kilometrů se nachází několik velkých obchodně zábavních center, sportovních a rekreačních zařízení a velkých parků. Na nudu tedy můžete rovnou zapomenout. Vraťme se však k samotnému bydlení. Nové byty Praha mají ještě jeden benefit, díky kterému se budete budete cítit, jako na zámku. O vaše osobní blaho se postará správce, který provádí vše od úklidu areálu, přes opravy až po zajištění úklidu bytů samotných.

Bazén a vinný sklípek

Usedlost Šaránka má něco, čím se nemohou pochlubit ani luxusní domy ve vyšší kategorii. Majitelé bytů mohou využívat bazén, potit se v sauně a večer si zajít do vinného sklepu. Děti se zatím vyřádí na dětském hřišti. Pokud vás možnost bydlení v historické usedlosti zaujalo, vydejte se na virtuální prohlídku, kterou najdete na usedlost-safranka.cz.

Publikováno: 04. 10. 2012

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: luxusní byty Praha | luxusní domy | nové byty praha