Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Bydlení s vlastním vinným sklepem

V Praze se žije blaze. A když si pečlivě vyberete útočiště, ve kterém budete přebývat, bude se vám tam vegetovat ještě lépe. V souvislosti s luxusním bydlením je většinou řeč o novostavbách. My se však zaměříme na něco diametrálně odlišného. Pokud si potrpíte nejen na komfort, ale především na atmosféru, budete nadšení. Středem naší pozornosti je totiž viniční usedlost ze 17.století. Nese název Šafránka a najdete ji v Praze 6. Objekt prošel rozsáhlou rekonstrukcí a dostavbou a aktuálně čítá čtyři bytové domy. Rozloha oploceného areálu činí 4500 m2 a na prodej je celkem 14 bytů o rozloze od 65 do 260 m2. Čím je tedy Šáfránka zajímavá?

Stranou a přesto v centru dění

Luxusní byty Praha v objektu Šafránka se nachází ve velmi klidné lokalitě. Stačí však pouhých deset minut jízdy autem a dostanete se na letiště v Ruzyni. Rovná polovina vám bude stačit na to, abyste se dostali na dálnici D5. V těsné blízkosti Šafránky najdete i špičková zdravotnická zařízení – nemocnici Motol a Nemocnici Na Homolce. V okruhu 5 kilometrů se nachází několik velkých obchodně zábavních center, sportovních a rekreačních zařízení a velkých parků. Na nudu tedy můžete rovnou zapomenout. Vraťme se však k samotnému bydlení. Nové byty Praha mají ještě jeden benefit, díky kterému se budete budete cítit, jako na zámku. O vaše osobní blaho se postará správce, který provádí vše od úklidu areálu, přes opravy až po zajištění úklidu bytů samotných.

Bazén a vinný sklípek

Usedlost Šaránka má něco, čím se nemohou pochlubit ani luxusní domy ve vyšší kategorii. Majitelé bytů mohou využívat bazén, potit se v sauně a večer si zajít do vinného sklepu. Děti se zatím vyřádí na dětském hřišti. Pokud vás možnost bydlení v historické usedlosti zaujalo, vydejte se na virtuální prohlídku, kterou najdete na usedlost-safranka.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *