Restu.cz: Rezervujte si místo v nejlepší restauraci a získejte slevu!

Restu.cz: Rezervujte si místo v nejlepší restauraci a získejte slevu!

Potrpíte si na chutné jídlo v příjemném prostředí? Pokud považujete návštěvu restaurací za životní styl, spíše než jen jako nutnost v momentě, kdy nemáte čas na přípravu jídla doma, bude se vám hodit unikátní služba Restu.cz. Rezervační systém spojuje hosty a restaurační zařízení tak, že jim umožňuje komfortní a rychlý výběr na základě předchozích hodnocení hostů, jídelníčků či speciálních akcí. Pro restaurace jde o způsob, jak se dostat k informacím o potenciálních zákaznících a oslovit je. Zajímají vás podrobnosti a důvody, proč byste měli službu pravidelně využívat i vy?

Jedlíci a gurmáni z celé republiky, máte se na co těšit

V databázi je více než 20 tisíc restaurací v rámci celé České republiky. Takže ať až vás zajímají restaurace Praha, Brno nebo třeba Ostrava, rozhodně neodejdete s prázdnou. Na své si samozřejmě přijdou i obyvatelé menších měst.

Jak služba funguje?

Prvním krokem je výběr restaurace (např. indické restaurace Praha apod.) a rezervace stolu. Potvrzení o rezervaci dostanete do 10 minut emailem – za službu nezaplatíte ani korunu a navíc získáte kredity, které proměníte na slevové vouchery. Kredity získáte také za registraci, vyplnění profilu, obsazení většího stolu, přidání recenze či registrace vašich přátel na základě vašeho pozvání. Hodnota jednoho kreditu je 1 Kč a za 300 kreditů získáte slevový voucher na 300 Kč. Napadá vás jediný důvod, proč nedělat to, co děláte běžně (stravovat se ve vybraných restauracích) a neprofitovat z toho?

Hledáte inspiraci? Máte ji mít!

Za zmínku stojí i praktické tipy na restaurace, které stojí za to vyzkoušet. Hledáte-li inspiraci, přijdou vám výběry vhod. Co třeba 20 nejoblíbenějších restaurací v Praze, kam na hot dog či na sushi? Anebo vyzkoušejte vyhlášený Curry House – pražskou indickou restauraci, ve které si pochutnáte na tradičních indických pokrmech z kvalitních surovin. Milý personál a stylové prostředí ve vás zanechají úžasné vzpomínky.

Publikováno: 14. 10. 2015

Kategorie: Strava

Autor: Adam

Tagy: curry house | indické restaurace praha