Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Centrální vysavač Menred: Úctyhodný výkon a poctivá celonerezová konstrukce

Pokud jste myšlenky pořízení centrálního vysavače tak nějak automaticky skrečovali, protože vám zařízení přišlo příliš drahé – a pro vaše účely tak trochu jako kanón na vrabce, možná je správná chvíle daný přístup přehodnotit. Centrální vysavač Menred CVS-1800BP PLUS s účinnou cyklónovou HEPA filtrací předčí vaše očekávání, a bez nadsázky.

Zbytečně drahé řešení? Ale kdeže

Centrální vysávání je neuvěřitelně komfortní záležitost. Nemusíte s sebou tahat žádné zařízení a zkrátka jen na příslušném místě připojíte sací hadicí. Jak je to ale s cenou? Centrální vysavač je oproti běžnému vysavači skutečně dražší, nicméně v případě některých luxusnějších modelů je cena jen o chloupek vyšší. Na menredvac.cz je navíc model Menred CVS-1800BP PLUS s vysokým sacím výkonem (4000 mm vodního sloupce!) za skvělou cenu – v době zveřejnění tohoto článku ho zakoupíte se téměř poloviční slevou.

Proč zvolit právě model Menred CVS-1800BP PLUS?

Centrální vysavač Menred CVS-1800BP PLUS je už na první pohled výjimečný. Jeho silnostěnný celonerezová konstrukce jakoby křičela – jsem extrémně odolný a budu vám věrně a dlouho sloužit. Ještě větší poklad se však ukrývá uvnitř. Je jím kvalitní a výkonný motor AMETEK s odděleným chlazením ByPass.

Další předností centrálního vysavače je duální filtrační systém. Podle prodejce jde dokonce o revoluční prvek, protože snoubí vysoký a konstantní sací výkon s velkou filtrační plochou (téměř 2 m²). Mezi další výhody a přednosti patří absence filtračních sáčků, maximální komprese vysátých nečistot (a objemná nádoba na nečistoty) či snadná údržba.

Program „Bezstarostný servis“

Ve výše uvedeném e-shopu seženete centrální vysavač s tříletou zárukou a automatickým zařazením do programu Bezstarostný servis. Získáte jistotu, že kdyby zařízení přeci jen vypovědělo službu, v servisním středisku ho opět probudí k životu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *