Centrální vysavač Menred: Úctyhodný výkon a poctivá celonerezová konstrukce

Centrální vysavač Menred: Úctyhodný výkon a poctivá celonerezová konstrukce

Pokud jste myšlenky pořízení centrálního vysavače tak nějak automaticky skrečovali, protože vám zařízení přišlo příliš drahé – a pro vaše účely tak trochu jako kanón na vrabce, možná je správná chvíle daný přístup přehodnotit. Centrální vysavač Menred CVS-1800BP PLUS s účinnou cyklónovou HEPA filtrací předčí vaše očekávání, a bez nadsázky.

Zbytečně drahé řešení? Ale kdeže

Centrální vysávání je neuvěřitelně komfortní záležitost. Nemusíte s sebou tahat žádné zařízení a zkrátka jen na příslušném místě připojíte sací hadicí. Jak je to ale s cenou? Centrální vysavač je oproti běžnému vysavači skutečně dražší, nicméně v případě některých luxusnějších modelů je cena jen o chloupek vyšší. Na menredvac.cz je navíc model Menred CVS-1800BP PLUS s vysokým sacím výkonem (4000 mm vodního sloupce!) za skvělou cenu – v době zveřejnění tohoto článku ho zakoupíte se téměř poloviční slevou.

Proč zvolit právě model Menred CVS-1800BP PLUS?

Centrální vysavač Menred CVS-1800BP PLUS je už na první pohled výjimečný. Jeho silnostěnný celonerezová konstrukce jakoby křičela – jsem extrémně odolný a budu vám věrně a dlouho sloužit. Ještě větší poklad se však ukrývá uvnitř. Je jím kvalitní a výkonný motor AMETEK s odděleným chlazením ByPass. Další předností centrálního vysavače je duální filtrační systém. Podle prodejce jde dokonce o revoluční prvek, protože snoubí vysoký a konstantní sací výkon s velkou filtrační plochou (téměř 2 m²). Mezi další výhody a přednosti patří absence filtračních sáčků, maximální komprese vysátých nečistot (a objemná nádoba na nečistoty) či snadná údržba.

Program „Bezstarostný servis“

Ve výše uvedeném e-shopu seženete centrální vysavač s tříletou zárukou a automatickým zařazením do programu Bezstarostný servis. Získáte jistotu, že kdyby zařízení přeci jen vypovědělo službu, v servisním středisku ho opět probudí k životu.

Publikováno: 19. 08. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam