Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Technika

Sháníte moderní traktor, který si poradí v každém terénu?

Hledáte spolehlivého dodavatele zemědělské techniky, který svému sortimentu rozumí a poskytuje také všechny související služby? Společnost AGROCENTRUM ZS, s.r.o. je na trhu od roku 2006 a disponuje moderním servisním zázemím. Základním pilířem je prodej a servis traktorů, lisů a sklízecích mlátiček. V široké nabídce zemědělské techniky ale natrefíte také na další typy strojů – např. závěsné stroje, teleskopické a kloubové nakladače, aplikačnícisterny, mulčovače apod. V článku vám představíme nabídku traktorů.

Potřebujete výkonným, obratný, nebo univerzální traktor?

Společnost AGROCENTRUM ZS, s.r.o. nabízí traktory v širokém výkonovém spektru a to od 68 do 370 koňských sil. Nechybí ani velmi obratné traktory s malým rozvorem. Všechny modely jsou plně přizpůsobeny specifické funkci, pro kterou jsou určeny a práce s nimi je velmi efektivní.

Jednotlivé modely traktorů jsou vhodné do rozličných typů terénu a to i na strmé svahy nebo do velmi obtížného terénu (lesní traktory), ve kterém by běžná zemědělská technika neobstála. Tyto traktory mají speciální ochrannou konstrukci, která chrání spodek traktoru, jsou přizpůsobeny pro maximální výhled i ve stížených podmínkách a mají optimální výkon a rozměry.

Příklady využití nabízených traktorů:

orba a běžná práce na pole
práce v sadu či na vinici
zajištění smíšeného hospodářství
práce v lese

Ekonomický provoz, nízké emise a komfort

Všechny traktory disponují intuitivním ovládáním a v případě luxusních strojů je pro řidiče připravena odpružená kabina s klimatizací, nastavitelnou citlivostí řízení a dalším příslušenstvím, které se podílí na celkovém komfortu. Traktory jsou zároveň úsporné (nová technologie AdBlue) a splňují emisní normy 3B (EU) a Tier 4 interim (USA).
Další informace najdete na www.agrocentrumzs.cz, kde si můžete pustit také videa traktorů.