Miliony bezbolestných kroků

Miliony bezbolestných kroků

I při sedavém způsobu života uděláme tisíce kroků za den. Ti nejaktivnější z nás pak více, než deset tisíc. Nemusíme být zrovna geniální matematici, abychom si vypočítali, že za život i několik milionů. Pohybem pálíme kalorie a držíme tělo v dobré kondici. V mládí nám zvýšená tělesná aktivita nedělá problém, ovšem postupem času jsou stále obtížnější i zcela běžné věci. Mezi nejrozšířenější komplikace patří kloubní onemocnění. Většinou se projevují v pokročilém věku, u sportovců však mnohem dříve. Příčinou bolestí však nebývá opotřebení, ale naopak nedostatek pohybu. Kvůli něj se klouby nepromazávají a zatuhnout. U sportovců je příčinou bolestí druhý extrém – nadměrné zatížení.

Jak bojovat proti bolestem kloubů?

Bolí vás klouby a to tak, že se téměř nemůžete hýbat? Spousta doktorů vám poradí, abyste omezili pohyb a předešli tak bolestem. Chyba, nedostatečný pohyb rozhodně není řešením, klouby se musí znovu rozhýbat. Nabízí se však otázka, jak dát do pohybu něco, co vás tak ukrutně bolí. Naštěstí pro nás, existuje celá řada přípravků, které slouží k regeneraci, výživě a ochraně kloubních chrupavek. Kloubní výživa má podobu tabletek, kapek a nápojů, které nejenže fungují, ale i skvěle chutnají. Představíme vám ty nejznámější.

Kloubní výživa s prokazatelnými účinky

Přípravků, které by vám měly ulevit od bolesti kloubů je velmi mnoho. Ne všechny fungují tak, jak mají a proto jsme pro vás vybrali ty, za které mluví tisíce spokojených uživatelů. Jde o preparáty, které znáte z televizních reklam a často je doporučují i ortopedi. Mezi nejoblíbenější přípravky patří kloubní výživa Geladrink, který má podobu nápoje a můžete si ho dopřát hned v několika příchutích. Využívá se k prevenci, ale i podpůrné léčbě mnoha nemocí, jako je osteoporóza, dysplazie, ale i regeneraci po vážných poraněních.

K udržení zdravých kloubů vám pomohou i tabletky Condrobene, které mají skvělé výsledky v prevenci a potlačování projevů poškození kloubní chrupavky. Pro zvýšení pohyblivosti, zmírnění polesti a uvolění ztuhlosti doporučujeme krém Colafit.

Pro ty z vás, kterým bolest nedovolí nikam chodit, je zde onlinelekarna.com, kde si jemožno všechny zmíněné přípravky zakoupit.

Publikováno: 17. 10. 2012

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: colafit | condrobene | geladrink | kloubní výživa