Češi si pořizují sauny domů. Preferují soukromí a lepší hygienické podmínky

Češi si pořizují sauny domů. Preferují soukromí a lepší hygienické podmínky

Jestlipak víte, která procedura efektivně uvolňuje nahromaděné napětí, odbourává úzkost a agresivitu a podporuje výkonnost? Zároveň má pozitivní vliv na kůži, dýchací cesty, pohybový aparát, kardiovaskulární a neurovegetativní systém? Je to pravidelné saunování, kterému se oddá stále více Čechů. Překvapivě nejen ve wellness centrech, ale i doma – ve vlastní sauně.

Privátní sauně se veřejná nemůže rovnat

Pokud rádi investujete do zvelebování bydlení a současně vám záleží na svém zdraví, připište si na seznam investic saunu. Saunování se sice můžete oddávat i ve veřejné sauně, ale v takovém případě budete vždy muset absolvovat cestu do wellness centra či jiného místa se saunou. Mít ji doma je mnohem příjemnější. Relaxace v soukromé sauně po celodenním stresu v práci je něco, čemu se dojíždění do veřejné sauny nemůže rovnat. Nikdo vás nebude rušit a sami si určíte pravidla. Žádné plavky či strach ze zanedbané hygieny. Ve vlastní sauně si navíc můžete pustit hudbu a doladit atmosféru pomocí k tomu určených prvků – například vůní nebo stylových světel. Velmi dobře může vypadat soustava diod zvaná „hvězdné nebe“.

Nebojte se investovat do špičkového řešení

Dobrá zpráva je, že sauny nejsou cenově nedostupné. Přesto byste měli k pořízení přistupovat zodpovědně a zaměřit se na segment vyšší třídy. Dlouhodobě vám bude dělat radost jedině precizně zpracovaná sauna z kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů. Je logické, že zakázkově vyrobená sauna je na mnohem vyšší úrovni než sériově vyráběné kabiny. K předním prodejcům luxusních saun na míru patří Beta wellness. Zajišťuje prodej, montáž i servis komfortních saun, za jejichž podobou stojí finský designér Timo Nakari. Ať už si nakonec vyberete infrakabinu, saunový dům, finskou nebo kombinovanou saunu, nebudete litovat. Můžete se na ně zajet podívat do pražského showrooomu. Fotografie a další informace najdete na www.virivkysauny.cz.

Publikováno: 06. 06. 2016

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: kvalitní sauny | luxusní sauny | sauna na míru