Dětské pískoviště je základ každého hracího koutku!

Dětské pískoviště je základ každého hracího koutku!

Pokud bydlíte v rodinném domku se zahradou, využijte svou výhodu a vybudujte dětem úžasný hrací koutek. V dnešní době není snadné dostat děti z pokoje na vzduch, protože je doma drží moderní hračky. O hraní si na zahradě nejeví zájem, ale to se může změnit díky stylovému dětskému koutku. Naprostým základem je pískoviště, na kterém velmi rády tráví čas zejména nejmenší děti. Nepřestávejte číst a dozvíte se, na co se při výběru dětského hřiště zaměřit a proč si vybrat výrobky americké značky Step2. Vybrat dětské pískoviště není jen tak. Prodejci nabízí neuvěřitelné množství různých typů, které se liší velikostí, tvarem, materiálem a příslušenstvím. Nejlevnější jsou klasická dřevěná pískoviště, o něco dražší pak plastové pískoviště.

Plast, nebo dřevo?

Plast má oproti dřevu několik podstatných výhod. V prvé řadě mnohem lépe odolává vnějším vlivům. Nehnije, neplesniví a děti se nemohou poranit o třísky. V řadě druhé pak plastová pískoviště slouží i jako bazénky. Stačí, když vyměníte písek za vodu. A protože není plast jako plast, i v tomto směru musíte dbát zvýšené pozornosti a poohlédnout se po zdravotně nezávadných výrobcích. Chcete-li, aby pískoviště vydrželo déle než jednu sezónu, raději si pár stokorun připlaťte a pořiďte dětem kvalitní model. Skvělou volbou je pískoviště s krytem. Až si děti dohrají, plochu zakryjete a zabráníte případnému znečištění. Písek zůstane čistý a nebudou v něm dovádět potulné kočky či jiná zvířata.

Proč dětem pořídit pískoviště Step2?

V úvodu jsme zmínili značku Step2. Tradiční výrobce ze zámoří vyrábí dětská pískoviště špičkové kvality. Jsou nejen bezpečná a zdravotně nezávadná – vaše děti ocení i nápadité designové zpracování. V České republice seženete výrobky Step2 v e-shopu společnosti StepTwo na www.steptwo.cz.

Publikováno: 03. 09. 2016

Kategorie: Děti

Autor: Adam

Tagy: dětská pískoviště | pískoviště step2 | plastová pískoviště