Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Mobilní hala – okamžité a efektivní řešení skladování a výroby

Hledáte efektivní způsob, jak vyřešit náhradní skladovací či výrobní prostory? Nepřizpůsobujte se pronajaté hale a využijte možnosti, které nabízí montované konstrukce. Mezi největší výhody nepatří jen nízká pořizovací cena a rychlost realizace, mobilní haly lze vybavit tak, aby vám posloužila v krátkodobém i dlouhodobém časovém horizontu. K výstavbě není zapotřebí stavební povolení a vyhnete se tak komplikované a vyčerpávající administrativě.

Mobilní haly si pro svou variabilitu využívají v mnoha oborech a setkáváme se s nimi na každém kroku. Slouží jako mobilní hangáry, stáje pro koně, stejně jako dočasné přístřeší pro archeology. Chcete-li výrazně snížit náklady spojené se stavbou nových prostor, určitě je využijete také.

Mezi přední světové výrobce bezesporu patří společnost Röder, která má v České republice zastoupení firmou Diamant Expo s. r. o. S ohledem na vaše individuální požadavky můžete využít výrobu na zakázku, nebo si dočasně pronajmou již hotovou halu.

Výhody montovaných hal od Diamant Expo v kostce

  • blesková a nenáročná realizace, která probíhá pod odborným dohledem
  • široké možnosti individualizace (rozmístění dveří, oken, vrat a dalších prvků)
  • profesionální servis a poradenství
  • několik typů opláštění (ISO sandwich panely, PVC plachty, PCV trapézový plech, trapézový plech)

Diamant Expo nabízí skladovací haly Röder v několika typech produktových řad – od malých stanů až po velkometrážní konstrukce. Díky minimálním administrativním nárokům lze takřka okamžitě zastřešit výrobní, skladovací nebo prodejní prostory a ušetřit nemalou částku. Doplňující informace najdete na webových stránkách mobilni-sklady.cz.