Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Pánské hodinky – důležitý status symbol

Ženy se svou zálibou v nejrůznějších doplňcích rozhodně netají. Nedělá jim problém strávit dlouhé hodiny výběrem šperků, kabelek, peněženek a dalších prvků, které dokáží vyzdvihnout i průměrný outfit. Ale co muži? Výběr pánských doplňků totiž není ani zdaleka tak široký a omezuje se na manžetový knoflíček a kravatu. Máte za to, že to pánům stačí a že si na svém vzhledu příliš nezakládají? Chyba lávky, i muži totiž rádi vypadají dobře. Naštěstí je ve hře ještě jeden doplněk, na který nedají dopustit – náramkové hodinky. Ne nadarmo se říká, že jsou mocným status symbolem a leccos vypoví o svém nositeli.

 

Důležitější než zbytek garderóby

 

Detaily tvoří celek a tím nejpodstatnějším detailem každého muže jsou hodinky. Nezáleží na tom, zda nosíte oblek od Hugo Bosse nebo košili po starším bratrovi. Vhodně zvolené pánské hodinky převálcují všechny nedostatky, kterých se muž při výběru garderóby dopustil. Výběr by se měl orientovat podle situace – hodinky, které si vezmeme do kavárny s přáteli, se pravděpodobně příliš nehodí na jednání s důležitým obchodním partnerem. Pojďme však současné trendy prozkoumat trochu podrobněji.

 

Vybírejte podle vkusu, ale i situace

 

Vzpomínáte si na přelom 80. a 90. let, kdy frčely „digitálky“? Později sice ustoupily do pozadí a začali jsme je využívat převážně ke sportu, ale dnes jsou opět v módě a rozhodně se za ně nemusíte stydět. Vyrábí se z lehkých materiálů a většinou se pyšní velmi nápaditým designem. Velmi trendy jsou především digitální hodinky s LED diodami. Na společenskou akci se sice nehodí, ale v rámci každodenního nošení – proč ne. Vedle nich stojí nestárnoucí klasika v podobě analogových hodinek. Zdaleka největší popularitě se těší hodinky pro pány s kovovým tělem a luxusně vyhlížejícím řemínkem. Hledáte-li model, který vás bude skutečně reprezentovat, rozhodně se neorientujte podle ceny. Nebojte se pustit žilou a vsaďte na některého z vyhlášených výrobců – kvalitně zpracované hodinky vám vydrží navěky.

 

A doporučení na závěr? Sháníte-li elegantní značkové hodinky za přívětivé ceny, nezapomeňte se podívat na hodinky-4pm.cz.