Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Uncategorized

Chcete fotokalendář zdarma? Máte ho mít!

I s levnějším digitálním fotoaparátem se dají dělat hotové divy. Moderní kompakty jsou jako stvořené k tomu, aby nám dělaly společnost všude, kam se jen hneme. A toho taky náležitě využíváme – fotíme, co se dá a snažíme se zachytit neopakovatelné zážitky, které si v budoucnu alespoň do jisté míry připomeneme. A pokud foťáček přeci jen zapomeneme doma, uděláme pár momentek pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Ty nejpovedenější fotografie pak s radostí využíváme k tvorbě populárních fotodárků. Nebo snad nemáte doma alespoň jeden hrníček s fotkou vašich nejbližších nebo rovnou fotokalendář nabitý spoustou úžasných snímků?

Krásná dekorace a stylový dárek

Vhodně zvolená fotografie promění obyčejný předmět denní potřeby k nepoznání. A zmíněné fotokalendáře patří k těm nejoblíbenějším. V podstatě jde o malou osobní galerii, která nám dělá radost po celý rok. Pokud vám na stěně nevisí, můžete ho získat zcela zdarma. Kombinace praktického pomocníka a dekorace vaše bydlení oživí, případně udělá radost někomu z vašich blízkých.

Fotokalendáře zdarma výměnou za rychlou registraci

Fotokalendář si můžete nechat vyrobit takřka u každého poskytovatele fotoslužeb a cena závisí na rozměrech a designovém provedení. Ale my jsme vám slíbili, že vím prozradíme, kde můžete získat fotokalendář zdarma – stačí, když naťukáte adresu nové služby Fotokalendare.com a využijete časově omezenou akci. Pro prvních 500 zájemců, kteří se na webu zaregistrují (stačí zadat e-mailovou adresu), je připraven speciální kód. Ten vám dorazí do e-mailové schránky 1.května 2014 a hned poté si budete moct v konfigurátoru sestavit vlastní fotokalendář úplně zdarma.

Fotokalendářem si můžete vyzdobit bydlení či kancelář, nebo ho někomu věnovat. Co s ním uděláte, je na vás, ale v každém případě nemeškejte a zaregistrujte se co nejdříve. Akce se těší velkému zájmu a počet kupónů se každým dnem snižuje.