Prezentační TV stojan pomůže i vaší firmě

Prezentační TV stojan pomůže i vaší firmě

Podnikáte a rádi byste předvedli svým klientům práci co nejlépe? Nebo chcete zákazníky zajímavým způsobem upozornit třeba na probíhající slevovou akci? V obou případech je ideální využít možnosti současných televizí. Ty však nemusí být umístěné jenom na zdi. Existuje mnohem propracovanější řešení. Přináší ho elektrický TV stojan. Podívejme se společně nejenom na jeho výhody, ale právě na možnosti jeho použití. A to ve vašem byznysu, i dalších oblastech.

Jakými parametry se stojany pyšní?

Než se podíváme na konkrétní účel použití, je třeba začít parametry. Ty sami o sobě jasně ukážou, že se jedná o výrobek špičkové kvality. Na té se podepisuje hlavně použitý materiál a odolná konstrukce. Díky tomu si můžete být jisti stabilitou, pevností, stejně jako dlouhou životnosti. Navíc je elektrický zvedací stojan TV téměř libovolně polohovatelný. Díky elektrickému ovládání lze snadno nastavit jak výšku obrazovky, tak třeba i konkrétní náklon. Ideální, jak zajistit co nejlepší možný úhel sledování. A to vše pouze stiskem jednoho jediného tlačítka. Zapomínat samozřejmě nesmíme na současný široký sortiment, který zahrnuje jak jednodušší typy určené pro jednu, tak i typy určené hned pro dvě vedle sebe umístěné obrazovky. Z hlediska parametrů nezapomínejme také na to, že velikost umístěné televize může být až 90 palců. stojan-dve-tv

Kdy přijde daný sortiment vhod?

Vytváříte grafiku, reklamu, nebo jiné prezentace? Potom jste ideální cílovou skupinou. Stačí pozvat své klienty, reklamní stojan elektrický přivézt a následně profesionálně odprezentovat své dílo. Ideální volba jak pro freeelancery, tak i velké reklamní agentury. Stejně tak nezapomínejte také na to, že daný stojan s TV může být umístěn i v prostorách vaší firmy. Zde může na zapnuté obrazovce probíhat aktuální reklamní kampaň, která bude upozorňovat na vše zajímavé a důležité, co se vaší firmy týká. Dokonale tak zacílíte na konkrétní skupinu vašich zákazníků. Díky tomu se zcela logicky zvedají vaše obraty i zisky.

Jak konkrétní stojan vybrat?

Vlastnosti a účel použití již známe. Podívejme se proto na to, jak správný stojan vybrat. Začít bychom rozhodně měli jeho parametry. Tedy samotným designem, stejně jako tím, pro jak velkou televizi je určený. Jak jsme zmínili, můžeme volit menší provedení pro obrazovky o úhlopříčce pár desítek palců, tak i profi varianty pro televize o devadesáti palcích. Dále je kritériem výběru i to, zda hledáme řešení pro jednu nebo dvě televize. tv-stojan To druhé, na co je třeba se zaměřit, to je funkčnost. Ono motorizované nastavení výšky by dnes mělo patřit mezi samozřejmost. Co také oceníte, to může být možnost i motorizovaného náklonu. Ten slouží ke zlepšení pozorovacího úhlu. Máte-li vybráno, už stačí jenom moderní plochá TV obrazovka, kterou jednoduše namontujete. Podobně, jako do držáku určeného na zeď.

Publikováno: 28. 08. 2015

Kategorie: Elektronika

Autor: Adam

Tagy: reklamní stojan elektrický