Chcete si koupit byt? Realitní portál Cincink vás provede světem nemovitostí za ručičku

Chcete si koupit byt? Realitní portál Cincink vás provede světem nemovitostí za ručičku

Rádi byste se konečně přestěhovali z podnájmu do vlastního bytu? Nebo jen chcete vyměnit svůj malý domov za prostornější? Představujeme vám nový realitní portál Cincink, který vás provede světem nemovitostí. Koupě nového bytu, domu nebo pozemku je mnohem složitější proces, než když jdete na nákup do supermarketu. Se službami, které portál nabízí, to však bez problému zvládnete i bez předchozích zkušeností.

Revoluční přístup ocení prodejce i kupující

Inzertních portálů, které se zabývají obchodováním s nemovitostmi, je na českém internetu opravdu hodně. Proč tedy vznikl další? Důvod je prostý: Žádný ze stávajících nenabízel komplexní služby. Každý z nich se zabýval jen určitou oblastí. Portál Cincink přichází s revolucí – nabízí veškeré služby, které se nějakým způsobem dotýkají koupě i prodeje nemovitosti. Uživatelé tak mají pohodlně vše na jednom místě. Proces se tak usnadní a urychlí. A přesně o to zakladatelům portálu šlo. Ptáte se, kdo za portálem stojí? Nápad dostala Kateřina Stehlíková, nynější šéfka projektu. Na zrodu portálu se podílela Komerční banka ve spolupráci s IdeaSence. Beta verze byla spuštěna v červnu, 1. října byl projekt oficiálně představen na tiskové konferenci. Registrace do portálu je bezplatná, stejně tak vkládání inzerátů. Uživatelské prostředí je přehledné. Jestli se alespoň trochu kamarádíte s počítačem a internetem, určitě se v něm rychle zorientujete a brzy začnete naplno využívat nejrůznější služby. Zde vám popíšeme jen některé, kompletní přehled najdete na internetových stránkách Cincink. Také si tam můžete přečíst mnoho praktických článků plných zajímavých informacích o prodeji nemovitostí.

Kupuju nemovitost, jak mi portál pomůže?

Některé nabízené služby jsou určeny pro prodejce, jiné pro kupující, některé samozřejmě využijí obě strany, například právní služby. Obsah smluv je pro mnohé španělská vesnice. Bojíte se, že podepíšete něco, co pro vás nebude výhodné? Nerozumíte některému bodu? Obraťte se na advokáta, který vám všechno vysvětlí a pomůže vám předejít nepříjemnostem. Kupující má ze zákona povinnost podat daňové přiznání a zaplatit daň z nabytí nemovitosti. Není vám v tomto ohledu něco jasné? Nejste ani zdaleka jediní! Pomůže vám daňový poradce. S jeho pomocí si můžete být jisti, že všechno uděláte správně a nebudou vám hrozit žádné sankce. Když kupujete nový dům, není to, jako když si v obchodě kupujete svačinu nebo v obchodním centru nové boty, které si jednoduše koupíte znovu, až se zničí nebo se vám přestanou líbit. Proto je důležité, aby vám nemovitost po všech stránkách vyhovovala a také aby byla v takovém technickém stavu, jak ji popisuje prodávající nebo realitní makléř. Na pohled bohužel nelze určit, zda byt němá nějaké skryté vady. Odhalit je umí technická inspekce nemovitosti. Objednejte si tuto službu dříve, než podepíšete smlouvu. Vyhnete se tak mnoha nepříjemnostem. A pokud si nevíte rady s financováním, bude se vám hodit výhodná hypotéka. Díky Cincink dosáhnete na výhodné podmínky a ušetříte spoustu drahocenného času.

Publikováno: 15. 10. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam