Reklama

Zážitkové jízdy Tesla

Prožijte neuvěřitelný zážitek jako řidič či spolujezdec ve voze Tesla.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Děti

Chcete si zahrát Poua?

Minulý článek jsme věnovali populární hře Pou, která je obdobou dnes již legendárního Tamagotchi. Pokud jste jej přehlédli,vězte, že jde o aplikaci, ve které se musíte starat o malého mimozemšťana. Se svým Pouem, který má zpočátku podobu malé hroudy hlíny, si musíte hrát, krmit jej a všelijak o něj pečovat. Za získané zlaťáky můžete nakupovat jídlo, dobrůtky, oblečení a spoustu dalších věcí, díky kterým je hra ještě přitažlivější. Zajímá vás, proč jsme se Pouovi rozhodli věnovat další článek? Jednoduše proto, protože jsme zapomněli na to hlavní – prozradíme vám, kde si můžete hru zahrát i vy.

Pou si můžete zahrát na mobilu, tabletu i PC

Hra Pou byla vyvinuta pro platformu smartphonů, tedy takzvaných chytrých telefonů s vlastním operačním systémem. Existuje ve verzi pro iOS (iPhone, iPad, iPod) a Android. (verze 1.6 a vyšší) Pou je ke stažení zcela zdarma a to na Google Play či App Store. Nemáte-li k dispozici mobil, můžete si ji stáhnout prostřednictvím QR kódu na webu hrapou.cz. Samozřejmě opět zdarma a zcela legálně.

Chcete si hru Pou zahrát i ve svém počítači? Oficiální verze Pou pro PC zatím bohužel neexistuje, ale díky šikovnému emulátoru prostředí Android si ji zahrát můžete. Instalace je jednoduchá a zvládnete ji v několika krocích:

Hra zatím není kupodivu k mání ani ve verzi pro prohlížeče, ale podle všeho se na ní intenzivně pracuje a již brzy si ji budeme moct zahrát.

To nejlepší na Pouovi je, že „žije“ i tehdy, když hru zrovna nehrajete. Podobně jako Tamagotchi, i Pou je nezávislý na tom, zda je aplikace zrovna aktivní a neustále se vyvíjí. Nesmíte však na něj zapomenout – Pou bude strádat a nakonec zemře…