Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Děti

Chcete si zahrát Poua?

Minulý článek jsme věnovali populární hře Pou, která je obdobou dnes již legendárního Tamagotchi. Pokud jste jej přehlédli,vězte, že jde o aplikaci, ve které se musíte starat o malého mimozemšťana. Se svým Pouem, který má zpočátku podobu malé hroudy hlíny, si musíte hrát, krmit jej a všelijak o něj pečovat. Za získané zlaťáky můžete nakupovat jídlo, dobrůtky, oblečení a spoustu dalších věcí, díky kterým je hra ještě přitažlivější. Zajímá vás, proč jsme se Pouovi rozhodli věnovat další článek? Jednoduše proto, protože jsme zapomněli na to hlavní – prozradíme vám, kde si můžete hru zahrát i vy.

Pou si můžete zahrát na mobilu, tabletu i PC

Hra Pou byla vyvinuta pro platformu smartphonů, tedy takzvaných chytrých telefonů s vlastním operačním systémem. Existuje ve verzi pro iOS (iPhone, iPad, iPod) a Android. (verze 1.6 a vyšší) Pou je ke stažení zcela zdarma a to na Google Play či App Store. Nemáte-li k dispozici mobil, můžete si ji stáhnout prostřednictvím QR kódu na webu hrapou.cz. Samozřejmě opět zdarma a zcela legálně.

Chcete si hru Pou zahrát i ve svém počítači? Oficiální verze Pou pro PC zatím bohužel neexistuje, ale díky šikovnému emulátoru prostředí Android si ji zahrát můžete. Instalace je jednoduchá a zvládnete ji v několika krocích:

Hra zatím není kupodivu k mání ani ve verzi pro prohlížeče, ale podle všeho se na ní intenzivně pracuje a již brzy si ji budeme moct zahrát.

To nejlepší na Pouovi je, že „žije“ i tehdy, když hru zrovna nehrajete. Podobně jako Tamagotchi, i Pou je nezávislý na tom, zda je aplikace zrovna aktivní a neustále se vyvíjí. Nesmíte však na něj zapomenout – Pou bude strádat a nakonec zemře…