Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Bez profesionálního e-shopu se opravdový úspěch nikdy nedostaví

Nevyhovuje vám váš současný e-shop, případně do světa internetového podnikání teprve pronikáte? Výběr vhodného e-shopového řešení hraje klíčovou roli a nevyplácí se na něm šetřit. Na druhou stranu existuje celá řada systémů, které nabízí spoustu muziky i za více než přijatelný peníz. Jedním z nich je i ShopCentrik. Hned na úvod zdůrazňujeme, že jde o individuální řešení na míru, které má oproti nedoladěným open source systémům celou řadu výhod. Vyjmenujme si alespoň ty základní.

Internetový obchod pro ty, kteří to myslí vážně

ShopCentrik je profesionální e-shop určený prodejcům, kteří to se svým online byznysem myslí vážně. Na rozdíl od krabicových řešení přechází se tvorba e-shopu skládá i z analýzy a designu na míru. Díky komplexnímu rozboru je výsledek dokonale přizpůsoben cílové skupině návštěvníků, ze kterých se díky přístupnosti a použitelnosti lehce stanou zákazníci.

Díky obrovskému množství modulů, které se neustále vyvíjí, je možno pružně reagovat na nejnovější trendy. Samozřejmostí je možnost individuálních zákaznických úprav, které z ShopCentriku dělají unikátní e-shop na míru. Je vhodný nejen pro přímý prodej koncovým spotřebitelům, ale i pro B2B (prodej dealerům).

Profesionální ve všech ohledech

E-shop lze propojit s ERP systémy (POHODA, Money S3, Abra, Helios apod.) a speciální modul SEOmarketing zajistí vysokou návštěvnost z vyhledávačů. ShopCentrik je vyvíjen s ohledem na indexovací přístup vyhledávačů prostřednictvím logických URL adres, dynamických titulků a popisu stránek. Díky profesionální zákaznické podpoře, která funguje 24 hodin denně, budou vaše požadavky vždy vyslyšeny. Více informací najdete na webu shopcentrik.cz.