Bez profesionálního e-shopu se opravdový úspěch nikdy nedostaví

Nevyhovuje vám váš současný e-shop, případně do světa internetového podnikání teprve pronikáte? Výběr vhodného e-shopového řešení hraje klíčovou roli a nevyplácí se na něm šetřit. Na druhou stranu existuje celá řada systémů, které nabízí spoustu muziky i za více než přijatelný peníz. Jedním z nich je i ShopCentrik. Hned na úvod zdůrazňujeme, že jde o individuální řešení na míru, které má oproti nedoladěným open source systémům celou řadu výhod. Vyjmenujme si alespoň ty základní.

Internetový obchod pro ty, kteří to myslí vážně

ShopCentrik je profesionální e-shop určený prodejcům, kteří to se svým online byznysem myslí vážně. Na rozdíl od krabicových řešení přechází se tvorba e-shopu skládá i z analýzy a designu na míru. Díky komplexnímu rozboru je výsledek dokonale přizpůsoben cílové skupině návštěvníků, ze kterých se díky přístupnosti a použitelnosti lehce stanou zákazníci.

Díky obrovskému množství modulů, které se neustále vyvíjí, je možno pružně reagovat na nejnovější trendy. Samozřejmostí je možnost individuálních zákaznických úprav, které z ShopCentriku dělají unikátní e-shop na míru. Je vhodný nejen pro přímý prodej koncovým spotřebitelům, ale i pro B2B (prodej dealerům).

Profesionální ve všech ohledech

E-shop lze propojit s ERP systémy (POHODA, Money S3, Abra, Helios apod.) a speciální modul SEOmarketing zajistí vysokou návštěvnost z vyhledávačů. ShopCentrik je vyvíjen s ohledem na indexovací přístup vyhledávačů prostřednictvím logických URL adres, dynamických titulků a popisu stránek. Díky profesionální zákaznické podpoře, která funguje 24 hodin denně, budou vaše požadavky vždy vyslyšeny. Více informací najdete na webu shopcentrik.cz.

Publikováno: 18. 02. 2013

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: e-shop na míru | profesionální e-shop | shopcentrik | tvorba e-shopu