Chcete si zahrát v casinu zdarma a bez rizika? Víme, kde vás to bude bavit!

Chcete si zahrát v casinu zdarma a bez rizika? Víme, kde vás to bude bavit!

Už jste slyšeli o tzv. sociálním casinu Merkur24? Na první pohled je stejné jako klasické online casino, ovšem s tím rozdílem, že se hry nehrají o reálné peníze, ale pouze o virtuální žetony. Není tedy možné vyhrát, ale ani „prodělat i kalhoty“, což je skvělá zpráva pro každého, kdo hledá zdroj zábavy a nechce holdovat klasickému hazardu. Prioritou je potěšení ze hry!

Jak získáte herní žetony?

Žetony do hry můžete v casinu Merkur24 získat za různé aktivity. Přihlásíte se, zahrajete si, postoupíte na další úroveň – za všechny tyto úkony a mnohé další činnosti se na váš virtuální účet připíše spousta žetonů. Co se týče registrace, je velmi rychlá a nemusíte během ní vypisovat více informací, než je zapotřebí. Zadáte jen uživatelské jméno, heslo a e-mail. Registraci uděláte kliknutím zde. Samozřejmě se může stát, že se vám nalepí smůla na paty a žetony prohrajete. Co pak? Ve hře můžete pokračovat i bez čekání, než se vám připíšou další (např. každodenní bonus za přihlášení atd.). Jednoduše si je koupíte za opravdové peníze. Ovšem pozor, stále půjde o virtuální žetony, které nelze zpeněžit. V podstatě jde o stejný systém mikrotransakcí, jako je tomu u mobilních aplikací. Virtuální žetony lze dokoupit platební kartou VISA/Mastercard, ale také prostřednictvím SMS zprávy.

Co v sociálním casinu najdete?

Merkur24 láká hráče na bohatou nabídku automatových her. Najdete zde „starou dobrou“ klasiku, nové verze automatů se zajímavými bonusy i atraktivní VIP výherní automaty.

Můžete si automaty stáhnout do svého počítače?

To bohužel možné není, ale na druhou stranu ke stahování není jediný důvod. Zahrát si můžete kdykoliv přímo v prohlížeči. Pokud jste zvyklí na on-line hry jiných žánrů, jistě vám tento způsob hraní nebude vadit. Majitelé chytrých telefonů si však mohou stáhnout aplikaci – je k mání pro Android i pro iOS. Tak co vy na to – jdete si zahrát bez rizika prohry? 18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Publikováno: 01. 06. 2018

Kategorie: Volný čas

Autor: Adam