6 důvodů, proč využívat spediční služby pod taktovkou přepravní společnosti MULTITRANS CZ

6 důvodů, proč využívat spediční služby pod taktovkou přepravní společnosti MULTITRANS CZ

Najít spolehlivého a cenově dostupného dopravce, který si poradí i s velkoobjemovou dopravou, není snadné. Česká firma MULTITRANS CZ však staví právě na těchto prioritách. Právem patří k předním přepravním společnostem a v současné době přepravuje a skladuje tisíce zásilek. Pokud vám stávající spediční služba nevyhovuje, přečtěte si 10 důvodů, proč se napříště obrátit právě na MULTITRANS CZ.

1. Nízká cena přepravného

Dopravce optimalizuje náklady na přepravné a vychází vstříc zákazníkům, jejichž prioritou jsou spediční služby za co nejnižší ceny. Chcete-li zboží přepravit výrazně levněji, zadejte zakázku v dostatečném předstihu, buďte flexibilní k termínům a využívejte přepravu na pravidelné bázi.

2. Nepřetržité sledování zásilky

Monitoring zásilky je pro „lepší“ dopravce standardem. MULTITRANS CZ není výjimkou a šetří zákazníkům nervy tím, že jim umožňuje sledovat pohyb zboží od nakládky on-line až po vykládku.

3. Non-stop informační servis

Znáte ten pocit, když potřebujete vyřešit akutní problém, nebo se jen na něco důležitého zeptat, ale na lince se nikdo neozývá? V případě přepravy s MULTITRANS CZ vás nic podobného nečeká. Ochotní operátoři vám poradí i o půlnoci.

4. Vysoká úroveň přepravy

Zajistit hladký průběh přepravy přes půlku světa není jednoduchý úkol. Pro kvalifikované dispečery z MULTITRANS CZ jsou takové úkoly každodenní rutinou. Naprostou samozřejmostí jsou odborné poradenství a konzultace s klienty, kteří si se spedicí neví rady.

5. Přeprava ve třech režimech

Milkrun, just in time, nebo kanban? MULTITRANS CZ přepravuje zásilky ve třech různých režimech a je jen na vás, jaký způsob vám bude vyhovovat.

6. Komplexní přeprava po souši, vodě i vzduchem

MULTIRANS CZ využívá kombinaci kamionové, letecké, námořní a železniční dopravy. Vaše zásilka se dostane do cíle bez ohledu na destinaci. A našly by se i další důvody, proč – špičková technika, připojištění na míru, snaha o individuální přístup a přebalování zboží... Přečtěte si více na www.multitrans.cz a udělejte si názor sami.

Publikováno: 16. 09. 2019

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam