Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

6 důvodů, proč využívat spediční služby pod taktovkou přepravní společnosti MULTITRANS CZ

Najít spolehlivého a cenově dostupného dopravce, který si poradí i s velkoobjemovou dopravou, není snadné. Česká firma MULTITRANS CZ však staví právě na těchto prioritách. Právem patří k předním přepravním společnostem a v současné době přepravuje a skladuje tisíce zásilek. Pokud vám stávající spediční služba nevyhovuje, přečtěte si 10 důvodů, proč se napříště obrátit právě na MULTITRANS CZ.

1. Nízká cena přepravného

Dopravce optimalizuje náklady na přepravné a vychází vstříc zákazníkům, jejichž prioritou jsou spediční služby za co nejnižší ceny. Chcete-li zboží přepravit výrazně levněji, zadejte zakázku v dostatečném předstihu, buďte flexibilní k termínům a využívejte přepravu na pravidelné bázi.

2. Nepřetržité sledování zásilky

Monitoring zásilky je pro „lepší“ dopravce standardem. MULTITRANS CZ není výjimkou a šetří zákazníkům nervy tím, že jim umožňuje sledovat pohyb zboží od nakládky on-line až po vykládku.

3. Non-stop informační servis

Znáte ten pocit, když potřebujete vyřešit akutní problém, nebo se jen na něco důležitého zeptat, ale na lince se nikdo neozývá? V případě přepravy s MULTITRANS CZ vás nic podobného nečeká. Ochotní operátoři vám poradí i o půlnoci.

4. Vysoká úroveň přepravy

Zajistit hladký průběh přepravy přes půlku světa není jednoduchý úkol. Pro kvalifikované dispečery z MULTITRANS CZ jsou takové úkoly každodenní rutinou. Naprostou samozřejmostí jsou odborné poradenství a konzultace s klienty, kteří si se spedicí neví rady.

5. Přeprava ve třech režimech

Milkrun, just in time, nebo kanban? MULTITRANS CZ přepravuje zásilky ve třech různých režimech a je jen na vás, jaký způsob vám bude vyhovovat.

6. Komplexní přeprava po souši, vodě i vzduchem

MULTIRANS CZ využívá kombinaci kamionové, letecké, námořní a železniční dopravy. Vaše zásilka se dostane do cíle bez ohledu na destinaci.

A našly by se i další důvody, proč – špičková technika, připojištění na míru, snaha o individuální přístup a přebalování zboží… Přečtěte si více na www.multitrans.cz a udělejte si názor sami.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *