Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Vzdělání

Chytrá angličtina Imitum: Naučte se cizí jazyk bez biflování!

Hledáte atraktivní pracovní pozici, ale narazili jste na bariéru v podobě požadavku na znalost cizího jazyka? Není tajemstvím, že si zaměstnavatelé na tento požadavek potrpí. Podle statistik hraje znalost angličtiny zásadní roli pro 89 % zaměstnavatelů. Nadpoloviční většině uchazečů však tato dovednost chybí. Jste na tom podobně a trápí vás, že i navzdory mnohaleté výuce ve škole neovládáte cizí jazyk tak, abyste si v něm troufli komunikovat? Zkoušeli jste nejrůznější kurzy, ale bezvýsledně? Stále není nic ztraceno!

Alfou a omegou je správná metoda

Kamenem úrazu je styl výuky, který se v České republice většinou nese v duchu biflování pravidel. Ta jsou samozřejmě důležitá, nicméně klíčem k úspěchu je umění komunikace. Vždyť i malé děti dovedou plynule komunikovat mateřským jazykem, aniž by se předtím seznámili se všemi gramatickými poučkami. Analogicky lze tento způsob aplikovat také při výuce angličtiny.

Jak se naučit anglicky snadno a rychle?

Efektivní učení má 3 důležité fáze. Aktivní odposlech rodilého mluvčího společně se sledováním textu. Následuje poslech bez textu a v momentě, kdy již text znáte nazpaměť, opět posloucháte a opakujete si fráze nahlas.

Výše uvedený postup garantuje velmi rychlé zlepšení. Metodu Imitum vyzkoušely miliony lidí na celém světě a většina se rapidně zlepšila již za jediný rok. Nezáleží na tom, že nemáte dostatek volného času – stačí, když budete studovat cca 20 minut denně. Nemusíte mít talent na cizí jazyky, protože Imitum využívá logickou paměť. Ta se s rostoucím věkem nezhoršuje.

Tzv. chytrá angličtina je ideální pro každého, kdo se chce rychle a „bezbolestně“ zlepšit. Výuka je zábavná a probíhá online, takže se můžete učit kdykoliv a odkudkoliv. První výsledky se dostaví již po 2 – 3 měsících. Jste na vážkách a máte pochybnosti? Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat a vyzkoušet Imitum na 7 dní zdarma.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *