Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Vzdělání

Chytrá angličtina Imitum: Naučte se cizí jazyk bez biflování!

Hledáte atraktivní pracovní pozici, ale narazili jste na bariéru v podobě požadavku na znalost cizího jazyka? Není tajemstvím, že si zaměstnavatelé na tento požadavek potrpí. Podle statistik hraje znalost angličtiny zásadní roli pro 89 % zaměstnavatelů. Nadpoloviční většině uchazečů však tato dovednost chybí. Jste na tom podobně a trápí vás, že i navzdory mnohaleté výuce ve škole neovládáte cizí jazyk tak, abyste si v něm troufli komunikovat? Zkoušeli jste nejrůznější kurzy, ale bezvýsledně? Stále není nic ztraceno!

Alfou a omegou je správná metoda

Kamenem úrazu je styl výuky, který se v České republice většinou nese v duchu biflování pravidel. Ta jsou samozřejmě důležitá, nicméně klíčem k úspěchu je umění komunikace. Vždyť i malé děti dovedou plynule komunikovat mateřským jazykem, aniž by se předtím seznámili se všemi gramatickými poučkami. Analogicky lze tento způsob aplikovat také při výuce angličtiny.

Jak se naučit anglicky snadno a rychle?

Efektivní učení má 3 důležité fáze. Aktivní odposlech rodilého mluvčího společně se sledováním textu. Následuje poslech bez textu a v momentě, kdy již text znáte nazpaměť, opět posloucháte a opakujete si fráze nahlas.

Výše uvedený postup garantuje velmi rychlé zlepšení. Metodu Imitum vyzkoušely miliony lidí na celém světě a většina se rapidně zlepšila již za jediný rok. Nezáleží na tom, že nemáte dostatek volného času – stačí, když budete studovat cca 20 minut denně. Nemusíte mít talent na cizí jazyky, protože Imitum využívá logickou paměť. Ta se s rostoucím věkem nezhoršuje.

Tzv. chytrá angličtina je ideální pro každého, kdo se chce rychle a „bezbolestně“ zlepšit. Výuka je zábavná a probíhá online, takže se můžete učit kdykoliv a odkudkoliv. První výsledky se dostaví již po 2 – 3 měsících. Jste na vážkách a máte pochybnosti? Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat a vyzkoušet Imitum na 7 dní zdarma.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *