Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Jak vybrat mateřskou podprsenku?

Těhotenství a mateřství je nejkrásnějším a zároveň velmi komplikovaným obdobím, během kterého žena zažívá spoustu protichůdných pocitů. V momentě, kdy se na těhotenském testu objeví dvě čárky, není cesty zpět a nezbývá, než se postarat o to, aby miminko prožilo poklidných devět měsíců. A to je možné jen tehdy, pokud bude v naprosté pohodě i maminka, která musí provést několik důležitých opatření. Mezi ty základní patří výměna stávající garderóby a zejména pak prádla za pohodlnější. Jste „v tom“ poprvé a nevíte si rady? Bez čeho se rozhodně neobejdete, je mateřská podprsenka. Zajímá vás, proč ji budete potřebovat?

Proč je speciální mateřské prádlo důležité?

Během těhotenství se organismus matky výrazně změní a spousta změn bude vidět i navenek. Mezi ty nejvýraznější obvykle patří zvětšení poprsí, které se připravuje na následné kojení. Prsa jsou najednou citlivější a leckdy dokonce do té míry, že je ženě nepříjemný sebemenší dotyk. A právě tehdy přichází na scénu mateřská podprsenka, která mamince poskytne maximální komfort.

Výhody a vlastnosti mateřské podprsenky

Mateřské podprsenky jsou upraveny tak, aby ženu netlačily. Většinou jsou bez kostic a mají široká nastavitelná ramínka, která neřežou do zad. Tím ovšem výhody nekončí – dalším argumentem pro nákup je i možnost zvětšení o jednu velikost. Tu oceníte v momentě, kdy se prsa náhle zvětší a vy nebudete mít čas ani chuť na nákup nové podprsenky. A aby toho nebylo málo, většina mateřských podprsenek má odepínatelné košíčky, které usnadňují přístup k prsům.

Na co si dát při výběru pozor?

A jak mateřskou podprsenku vybrat? Je to snadné – vybírejte vždy tak, aby bylo v košíčcích dostatek místa pro tampóny a dejte si záležet také na volbě materiálu. Ten by měl být dostatečně elastický, ale v žádném případě ne alergenní. Ideální je bavlna s lehkou příměsí elastanu.

Budete v mateřské podprsence sexy?

Co se týče designového provedení, rozhodně se nebojte, že v mateřské podprsence nebudete přitažlivá. Právě naopak, výrobci si dávají záležet a mateřské podprsenky vypadají opravdu k světu. Krajky, módní barvy a přitažlivý střih – váš partner se nebude moct vynadívat. A pokud zatoužíte po příjemné změně, sáhnete po kojící noční košilce. I noční košile ke kojení totiž snoubí pohodlí s velmi pěkným designem.

Nemáte-li chuť na zdlouhavé a namáhavé nakupování v obchodním centru, vydejte se pro mateřskou podprsenku na www.materske-podpresnky.cz. Specializovaný prodejce nabízí velmi kvalitní modely a spoustu dalšího zboží, které budete v průběhu těhotenství a mateřství potřebovat. Mimo jiné i podpůrné těhotenské pásy a výše zmíněné noční košilky na kojení.