Reklama

Přírodní produkty Phyteneo

Zbavte se běžných zdravotních obtíží pomocí přírodních přípravků.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Slevy

Chytrá schránka: Dejte sbohem reklamním letákům!

Kdo šetří, má za tři. Konkurenční boj obchodních řetězců a celková přesycenost trhu přitom hraje spotřebitelům do karet. Prodejci se snaží zákazníky nalákat na nejrůznější slevové akce a výprodeje, v rámci kterých lze zboží sehnat s výraznou slevou nebo dokonce za zlomek původní ceny. Při troše štěstí čas od času na výrazné slevy natrefíte a ulevíte svému rozpočtu. Ale proč spoléhat na štěstí, když je monitoring aktuálních nabídek tak snadný? Reklamní letáky nebudete potřebovat – všechny důležité informace najdete ve své Chytré schránce!

Tištěné reklamní letáky jsou out

Vše pěkně popořádku. V současné době není jediný důvod k zahlcování poštovní schránky tištěnými letáky. V minulosti představovaly jediný způsob, jak se dozvědět o reklamních nabídkách prodejců, ale postupně je nahradily reklamní e-maily (newslettery).

Vzhledem k tomu, že připojením k internetu disponuje drtivá většina obyvatel, je tisk obrovského množství reklamních letáků naprosto zbytečný. Už jen skutečnost, že v době přečtení nemusí být aktuální, by vás měla přimět k zamyšlení. Nikdy se vám nestalo, že jste v obchodním domě avizované zboží nenašli, protože už bylo dávno pryč? Newslettery jsou vždy aktuální a navíc šetří přírodu.

Ani newslettery nejsou dokonalé, ale…

Ne nadarmo se říká, že není vše zlato, co se třpytí. A ani reklamní e-maily nejsou bez chybičky. Předpokládáme, že jste si nezřizovali e-mailovou schránku proto, aby vám ji postupně zahltily newslettery. A zakládat si další schránku jen proto, aby ta primární zůstala reklamou netknutá, je zbytečně komplikované. Jak z toho ven? Díky Chytré schránce budete mít absolutní přehled o slevových akcích, aniž by vaše e-mailová schránka trpěla pod náporem reklam!

Newslettery představují perfektní způsob, jak se dostat k aktuálním letákům elektronickou cestou. Jenomže s ohledem na množství prodejců byste museli provést ruční registraci k odběru novinek na spoustě jednotlivých webů. Výsledek by byl kontraproduktivní a vaše e-mailová schránka naprosto nepřehledná.

nabidky

Proč používat Chytrou schránku?

A právě proto vznikl projekt Chytrá Schránka – unikátní služba, která shromažďuje akční letáky od všech významných prodejců a dává je uživatelům zdarma k dispozici. Ale to není zdaleka vše – systém newslettery třídí dle kategorií a zobrazuje pouze informace, které jsou aktuální. Stačí jediná registrace a získáte přístup ke všem atraktivním slevám.

Pokračujeme dále. Součástí Chytré schránky je funkce inbox, která spočívá v přidělení e-mailové adresy pro příjem reklamních e-mailů z libovolného zdroje. Registrovaný uživatel tak dostane možnost přesměrování reklamy ze soukromého e-mailu do inboxu – v osobní schránce zachová pořádek, ale o nabídky nepřijde.

inbox

Nechte si pohlídat vybrané zboží

Tu nejzajímavější funkci jsme si nechali nakonec. Nese všeříkající název „Hlídač“ a postará se o to aby vám neunikla sleva konkrétního produktu. Příklad hovoří za vše… Máte spadeno na nový smartphone a čekáte, až ho některý prodejce zlevní? Není nic jednoduššího, než zadat název produktu do Hlídače – ten vás na zboží akci okamžitě upozorní a vy nepromeškáte svou šanci na výhodný nákup.

Co dodat závěrem? Chytrá stránka je efektivní nástroj, jehož databáze obsahuje nabídky od všech známých e-shopů a kamenných prodejen. Umožňuje sledování vybraných obchodů, je maximálně přehledná a ušetří vám spoustu drahocenného času.

Chytrá schránku lze využívat na všech mobilních zařízeních, takže budete mít informace o slevách vždy po ruce. Ne nadarmo se říká, že ty nejlepší věci jsou zdarma – a vy za registraci nezaplatíte ani korunu. Naopak spoustu peněz ušetříte. Tak na co ještě čekáte? Registrujte se na www.chytraschranka.cz!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *