Čím potěšit svůj protějšek?

Čím potěšit svůj protějšek?

Marně si lámete hlavu nad tím, jak překvapit svého partnera nebo partnerku a máte pocit, že za tu dobu, co jste spolu, už snad neexistují další originální dárky, které by tomu druhému udělali radost a překvapili jej? Zapomeňte na nudné dárky a popusťte uzdu své fantazii. Poradíme vám, jak na to.

Dá se láska zvážit?

Určitě nemá cenu zkoušet zvážit vaši lásku k protějšku na peníze nebo na jiné druhy bohatství. Zapomeňte na vyznání typu – mám tě ráda jako sůl. Zkuste své city projevit tím, že se pokusíte vybrat dárek z lásky tak, aby překvapil, potěšil a ukázal, že jste nad ním opravdu přemýšleli. Pokud hledáte dárek pro partnera nebo pro partnerku, vsaďte na to, co vás spojuje.

Vyznat se nahlas

Skvělým dárkem pro partnerku nebo partnera může být hrnek se jménem. Ve společném soužití jej oceníte třeba v situacích, kdy nebudete muset pořád pátrat, která že je ta káva bez cukru. A nebo kdo si po sobě neuklidil ten hrníček. Hrnek se jménem se hodí nejen doma, ale také v práci, kdy chcete svůj hrnek ubránit před svými kolegy. Jen těžko bude váš kolega s plnovousem pít nepozorovaně z hrnečku se jménem Marie, a pokud ano, pořiďte mu třeba na Vánoce jeho vlastní hrnek s Marií.

Kdy je málo moc

Pokud jste se dohodli na určité ceně, kterou za sebe s partnerem chcete utratit, vsaďte na drobné dárky. V tomto případě si však musíte být jistí, že vaše dohoda opravdu platí. Není nic horšího, než když ženy řeknou, že žádný dárek nechtějí a pak opravdu nic nedostanou. Většinou se to tak jen říká, aby si ostatní nedělali starosti, ve skutečnosti však každého alespoň maličkost nebo drobná pozornost potěší.

Dát sbohem nudě

Zapomeňte na nudné dárky, ke kterým patří třeba jen obyčejná bonboniéra a tuctové přáníčko. Když už chcete k dárku přidat přáníčko, tak vyberte to s vtipem a originálním textem. Nebojte se do něj vepsat i své vyznání, případně krátkou básničku. Víte, jak vypadá správné přání? Je to takové, které nezapadne mezi ta ostatní.

Měkké dárky povoleny

Při výběru vhodného dárku pro protějšek si určitě vzpomenete na dětství a dobu, kdy veškeré měkké dárky letěly za hlavu a nezajímaly vás. Dnes je tomu však jinak a měkké dárky mohou mít velký úspěch. Ať už se jedná o vysněný kousek do šatníku, lichotící spodní prádlo, domácího mazlíčka s hebkou srstí nebo třeba vtipné ponožky s potiskem.

V každém případě vybírejte dárek srdcem a zkuste se vžít do situace, kdy jej předáte, a obdarovaný si užije nejen moment překvapení, ale také se budete společně smát nad tím, jak dobře jej znáte.

Publikováno: 30. 09. 2021

Kategorie: Dárky

Autor: Adam