Čištění koberců svěřte do rukou profesionálů z Prahy

Čištění koberců svěřte do rukou profesionálů z Prahy

I v současné době představují koberce nenahraditelnou součást mnohých interiérů, protože prostor dokonale zútulní. Dávno jsou pryč doby, kdy koberce plnily čistě jen praktickou funkci, v posledních letech se totiž jedná i o moderní bytové doplňky. Pokud investujete do drahého koberce, dopřejte mu pravidelnou péči, protože tím prodloužíte jeho životnost. V následujících řádcích vám představíme profesionály, kteří se o čištění koberců ve vašem bytě či domě postarají. Koberce tlumí zvuky i tepelně izolují, stejně tak je milují děti a domácí mazlíčci. Po několika měsících se na kobercích objeví různé stopy – chlupy od koček a psů, skvrny od čaje, kávy či čokolády. Do koberce se navíc dostane spoustu prachu, který ani výkonný vysavač neodstraní úplně. Čistírna koberců Praha navrátí všem vašim kobercům živé barvy a lesklý chlup.

Co všechno se v kobercích usazuje?

I když si to možná ani neuvědomujete, koberce jsou lapači prachu, odumřelých kožních buněk, bakterií, roztočů a plísní. Mimo to se do koberce snadno zašlapou drobky z jídla. O čištění koberců Praha se postará flexibilní společnost MANIPO.

Jaké služby MANIPO nabízí?

Působí v hlavním městě a blízkém okolí. Pro čištění koberců používá suchou metodu, která je šetrná ke struktuře i vláknům koberce. Odstraní touto cestou špínu, prach i staré skvrny. Rozloučíte se tak s roztoči a bakteriemi. Čištění koberců provádí ve svých prostorech, kde má společnost k dispozici veškerou potřebnou techniku. Používá účinné stroje i čisticí prostředky, jež jsou bezpečné a nezávadné. MANIPO kromě čištění koberců zajišťuje i další úklidové práce – umývá okna či výlohy. Jestliže tedy chcete využít služeb tohoto profesionála, litovat nebudete, navíc vás nadchnou přijatelné a konkurenceschopné ceny.

Publikováno: 03. 04. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam