Reklama

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Auto-moto

Operativní leasing: Výhodný pronájem se vyplatí soukromým osobám i firmám

Rozhodli jste se, že obměníte vozový park, ale nemáte dostatečný kapitál, který byste mohli uvolnit na nákup nového vozu? Chcete jezdit v moderním automobilu, který je bezpečný, úsporný a zároveň prestižní? V tom případě zvažte, zda by se vám nevyplatil operativní leasing. Jde o zajímavý způsob financování, ke kterému v posledních letech tíhne stále více podnikatelů i soukromých osob.

Na jakém principu funguje operativní leasing?

Co je to operativní leasing? V případě běžného leasingu hradíte měsíční splátky a poté, co uhradíte celou částku, připadne vozidlo do vašeho vlastnictví. Do té doby je majetkem poskytovatele leasingu. Cílem je tedy převedení vozidla do osobního vlastnictví. Ve finále zaplatíte mnohem více než byla kupní cena vozidla.

Operativní leasing má s klasickým financováním společné jen to, že i v jeho případě hradíte měsíční splátky. Prioritou však není uhrazení celé částky, ale jen dlouhodobý pronájem. Splátky budete platit po dobu, kdy budete chtít automobil využívat. Obvykle jde o tří až čtyřleté cykly. Poté můžete v pronájmu pokračovat, nebo vůz vyměnit za jiný.

V čem je operativní leasing výhodný?

Podstatnou operativního leasingu tedy není převedení automobilu do osobního vlastnictví, ale výhodné užívání. Splátky jsou výrazně nižší než v případě normálního leasingu a jsou pevně dané po celý smluvený cyklus. Během doby užívání zaplatíte jen rozdíl mezi pořizovací a garantovanou zůstatkovou cenou, eliminujete nečekané výdaje a optimalizujete cash flow.

Samozřejmostí je i komplexní balíček služeb, které jsou v operativním leasingu zahrnuty. Můžete se spolehnout na běžný servis, realizaci STK a emise, poskytnutí náhradního vozidla, výrazně slevy na pojištění nebo palivo ve vybrané sítí čerpacích stanic a další zajímavé bonusy.

Tak co vy na to? Chcete jezdit moderním vozem a platit mnohem méně než za klasický leasing? V tom případě se obraťte na LeasePlan Česká republika s.r.o., která patří k předním poskytovatelům operativního leasingu. Další informace najdete na webových stránkách LeasePlanGo.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *