Šperky reflektují osobnost. Vodítkem může být horoskop!

Šperky reflektují osobnost. Vodítkem může být horoskop!

Čas od času se člověk musí vzepřít sám sobě. Třeba v momentě, kdy si uvědomí, že jeho šperkovnice praská ve švech, ale přesto v ní není k nalezení žádný kousek, ze kterého by spadl na zadek vždy, když na něj upře zrak. Je to i váš případ? Příčinou mohou být nesprávná kritéria výběru. Napadlo vás někdy hledat šperk podle znamení zvěrokruhu? Třeba se díky němu konečně budete cítit svá. Navíc vám přinese štěstí a dodá vnitřní klid. My vám prozradíme, jaké druhy šperků pasují k jednotlivým zástupcům zodiaku.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pro ohnivého berana, přímočaré a vznětlivé znamení, jsou dobru volbou šperky s diamantem, achátem či rubínem.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Materiálně založeným, smyslným býkům, které ovládá Venuše, sluší šperky s růženínem a citrínem. Anebo také malachitový náramek – sytě zelený kámen učí býky pokoře a trpělivosti. Díky němu mohou dále růst a posilovat svou intuici.

Blíženec (22. 5. - 21. 6.)

Jaký šperk je ideální pro zvědavého, bystrého a všestranného blížence? Jednoznačně stříbrné náušnice s pravou říční perlou, která reflektuje jeho vytříbený vkus a čistý charakter.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Citlivý, ale také křehký a zranitelný. To je rak, který potřebuje stabilní zázemí. A také lehce romantické, decentní šperky. Třeba ty s růženínem pro podporu kreativity.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Ohnivé znamení je charakterizováno sebevědomím a vytrvalostí. Lvům dělají dobře šperky extravagantnějšího rázu. Vhodnými kameny jsou tygří oko či granát.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Panny obvykle stojí nohama na zemi a oplývají smyslem pro realitu, jakožto o záviděníhodnou pracovitostí. Jakým šperkem však vyzdvihnout jejich nevinnost a pevnou vůli? Trefou do černého jsou drahokamy jako safír a ametyst.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nejen býky, ale také váhy ovládá Venuše. A ačkoliv jde o jediné neživé znamená zvěrokruhu, jsou mu připisovány velké úspěchy. Jejich nerozhodnost a zmatenost může neutralizovat šperk se safírem.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Ke zvídavým a na první pohled velmi nebezpečným štírům se hodí šperky s mocnými kameny – onyxem a opálem.

Střelec (23. 11. 21. 12.)

Pravda, odvaha a sebevědomí. To jsou hlavní atributy spousty lidí, kteří se narodili ve znamená střelce. Sluší jim šperky s ametystem a granátem.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Klidný, skromný a spořivý kozoroh nepotřebuje okázalé drahokamy. Dokonale si vystačí s energizujícím křišťálem.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Šperky, na kterých se nachází tyrkis nebo amazonit, právě ty jsou jako stvořené pro vyrovnanou a stabilní povahu vodnáře.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Čím by se měla ozdobit dáma ve znamení ryby? Křehké a zranitelné vodní znamení potřebuje ochrannou sílu ametystu či jadeitu.

Publikováno: 23. 09. 2021

Kategorie: Móda

Autor: Adam