Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Šperky reflektují osobnost. Vodítkem může být horoskop!

Čas od času se člověk musí vzepřít sám sobě. Třeba v momentě, kdy si uvědomí, že jeho šperkovnice praská ve švech, ale přesto v ní není k nalezení žádný kousek, ze kterého by spadl na zadek vždy, když na něj upře zrak. Je to i váš případ? Příčinou mohou být nesprávná kritéria výběru. Napadlo vás někdy hledat šperk podle znamení zvěrokruhu? Třeba se díky němu konečně budete cítit svá. Navíc vám přinese štěstí a dodá vnitřní klid. My vám prozradíme, jaké druhy šperků pasují k jednotlivým zástupcům zodiaku.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Pro ohnivého berana, přímočaré a vznětlivé znamení, jsou dobru volbou šperky s diamantem, achátem či rubínem.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Materiálně založeným, smyslným býkům, které ovládá Venuše, sluší šperky s růženínem a citrínem. Anebo také malachitový náramek – sytě zelený kámen učí býky pokoře a trpělivosti. Díky němu mohou dále růst a posilovat svou intuici.

Blíženec (22. 5. – 21. 6.)

Jaký šperk je ideální pro zvědavého, bystrého a všestranného blížence? Jednoznačně stříbrné náušnice s pravou říční perlou, která reflektuje jeho vytříbený vkus a čistý charakter.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Citlivý, ale také křehký a zranitelný. To je rak, který potřebuje stabilní zázemí. A také lehce romantické, decentní šperky. Třeba ty s růženínem pro podporu kreativity.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Ohnivé znamení je charakterizováno sebevědomím a vytrvalostí. Lvům dělají dobře šperky extravagantnějšího rázu. Vhodnými kameny jsou tygří oko či granát.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny obvykle stojí nohama na zemi a oplývají smyslem pro realitu, jakožto o záviděníhodnou pracovitostí. Jakým šperkem však vyzdvihnout jejich nevinnost a pevnou vůli? Trefou do černého jsou drahokamy jako safír a ametyst.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nejen býky, ale také váhy ovládá Venuše. A ačkoliv jde o jediné neživé znamená zvěrokruhu, jsou mu připisovány velké úspěchy. Jejich nerozhodnost a zmatenost může neutralizovat šperk se safírem.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Ke zvídavým a na první pohled velmi nebezpečným štírům se hodí šperky s mocnými kameny – onyxem a opálem.

Střelec (23. 11. 21. 12.)

Pravda, odvaha a sebevědomí. To jsou hlavní atributy spousty lidí, kteří se narodili ve znamená střelce. Sluší jim šperky s ametystem a granátem.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Klidný, skromný a spořivý kozoroh nepotřebuje okázalé drahokamy. Dokonale si vystačí s energizujícím křišťálem.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Šperky, na kterých se nachází tyrkis nebo amazonit, právě ty jsou jako stvořené pro vyrovnanou a stabilní povahu vodnáře.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Čím by se měla ozdobit dáma ve znamení ryby? Křehké a zranitelné vodní znamení potřebuje ochrannou sílu ametystu či jadeitu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *