Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Vzdělání

Cizímu jazyku se nejrychleji naučíte přímo v cizině!

Kdo nezná alespoň jeden světový jazyk, jako by ani nebyl. Znalost cizí řeči je jedním z předpokladů lepšího zaměstnání – zaměstnavatelé kladou na uchazeče stále větší nároky a umění plynně hovořit některým z nejrozšířenějších jazyků vyžadují i v rámci pracovních pozic, kde pracovník cizí řeč prakticky nevyužije. Důvod je prostý, zaměstnavatelé myslí na budoucí povýšení a restrukturalizaci firmy a než aby byli nuceni dělat nové výběrové řízení, sáhnou po pracovníkovi, který cizí řeč ovládá. Patříte-li mezi jedince, kteří mají s cizí řečí problémy, ale přesto jste k ní nedostali odpor a snažíte se ji ze všech sil osvojit, máme pro vás řešení. Vydejte se za studiem do zahraničí!

Chcete se naučit plavat? Skočte do vody!

Ťukáte si na čelo s tím, že jsme vám příliš dobře neporadili a ptáte se, co byste si v cizině bez znalosti cizího jazyka počali? Zbláznili jsme se? Samozřejmě, že ne. Studium jazyka v zahraničí je nejefektivnější možnost, jak si řeč osvojit. Vzhledem k tomu, že je stále populárnější a využívá ho obrovské množství studentů, kteří si chtějí zdokonalit své znalosti v přirozeném prostředí, ale i starší ročníky, kteří se v cizí řeči stěží představí. Jazykové pobyty v zahraničí nezahrnují pouze samotnou výuku v učebně, ale především každodenní situace, kterým musí účastníci čelit. Kromě toho, že jsou nuceni používat řeč doslova na každém kroku, se seznámí i s kulturou, zvyky, historií a životním stylem místních obyvatel.

Kompletní servis od A do Z

Dostat se do zahraničí není taková legrace a to zejména v případě zemí mimo EU. Nechcete-li jet na vlastní pěst a hledat jazykový kurz v zahraničí až na místě (a kromě toho vyřizovat víza, ubytování a další záležitosti), obraťte se na společnost INTACT studium v zahraničí s.r.o., která zahájila již 23. sezónu a má tedy s jazykovými pobyty v cizině notné zkušenosti. Nabízí studium 12 různých jazyků v téměř 40 zemích světa a spolupracuje pouze s akreditovanými a specializovanými jazykovými školami. Jazykový kurz v zahraničí je vaše velká šance, nezahoďte ji. Chcete-li se chopit příležitosti za pačesy, nezapomeňte nastudovat další důležité informace na webu intact.cz.