Bez Večerníčku na dobrou noc se zkrátka neusíná

Bez Večerníčku na dobrou noc se zkrátka neusíná

Všichni rodiče mají jedno společné. Každý večer si lámou hlavu, jak dostanou své děti do postele bez toho, aniž by se strhl kravál. Přitom je to tak jednoduché. Vraťte se na chvíli do dob svého mládí, kdy jste byli v podobné situaci vy sami, respektive vaši rodiče. Vzpomínáte si ještě, jak situaci vyřešili? Pokud vám nedali na zadek, pravděpodobně vám pustili Večerníček. A světe div se, pohádky na dobrou noc se stále vysílají a stále fungují. Metoda má jen několik pih na kráse. Děti jsou ohledně Večerníčků docela vybíravé a rozhodně se jim nezavděčíte každou pohádkou. V televizi navíc vysílají jen jediný díl, což na ukolébání prcků většinou nestačí. Jak z toho ven?

Vyberte si z nepřeberného množství Večerníčků a pohádek

Možná jste zaznamenali, že již několik let vychází nepřeberné množství zlevněných titulů na DVD. Večerníčky nejsou výjimkou a postupně se ve stáncích a jako příloha magazínů objevila drtivá většina pohádek. Co si budeme povídat, rodiče si o ně trhaly ruce a téměř okamžitě byly vyprodány. Ti, kteří na Večerníček zanevřeli, později hořce litovali. Naštěstí ne dlouho – dévédé s pohádkami jsou totiž opět v prodeji a objednat si je můžete třeba hned. Zdaleka největší výběr nabízí shop roku 2012, internetový obchod filmnadvd.cz. Ve virtuálních regálech si můžete vybrat z několika tisíc titulů, mezi kterými najdete i celou řadu známých i méně známých pohádek a večerníčků.

Udělejte si se svými dětmi pěkný večer i vy

Dopřejte svým dětem krásné české pohádky, na kterých jste vyrůstali i vy a vraťte se do dětských let společně s nimi. Celá řada Večerníčků nabízí obrovskou porci zábavy pro celou rodinu. Krakonoš, Maxipes Fík nebo třeba Bob a Bobek – ti všichni vás příjemně naladí a dají zapomenout na uspěchaný svět dospělých. A pozor, v e-shopu neseženete jen klasické Večerníčky, ale i moderní pohádky jako je Bořek stavitel a Lokomotiva Tomáš.

Publikováno: 26. 02. 2013

Kategorie: Děti

Autor: Adam

Tagy: české pohádky | pohádka | večerníček | večerníčky