Kde sehnat kurz revizní technik elektro - včetně závěrečných zkoušek?

Kde sehnat kurz revizní technik elektro - včetně závěrečných zkoušek?

Rozhodli jste splnit „magickou“ vyhlášku 50/1978 Sb. o bezpečnosti páce v elektrotechnice (dále jen „vyhláška 50“)? Pokud jste doposud váhali a měli pochybnosti o tom, zda obávanou zkoušku revizních techniků zvládnete, hoďte své obavy za hlavu. Prozradíme vám, kdo nabízí individuální i skupinové kurzy včetně závěrečných zkoušek!

Nechte se proškolit u profesionálů

Školení elektrotechniků a revizních techniků - vyhláška 50 – zajišťuje společnost BATECH s.r.o. Je zaměřeno na podporu profesního růstu pomocní učebních metod. V rámci své činnosti firma pořádá konference, kurzy a školení s praktickými ukázkami metod, které šetří čas, námahu a v konečném důsledku i finance. Na své si přijdou i absolventi kurzu revizních techniků, kterým se dostane podpory odborného vedení při provádění prvních revizí v praxi. Vraťme se však ke školení ohledně vyhlášky 50, se kterým má BATECH více než 20 let zkušeností. Kurzy absolvovalo více než 800 revizních techniků a vy se můžete stát dalším.

V čem je školení od BATECH lepší?

Školení pod taktovkou zkušených lektorů z BATECH se oproti ostatním liší především cílením na praxi. Zapomeňte na předčítání textů a odříkávání nazpaměť – dostane se vám množství praktických doporučení a objasnění konkrétních problémů, se kterými se budete každodenně potýkat. Podání látky je poměrně netradiční a velmi efektivní. Díky tomu zvládnete své nově nabyté vědomosti zpracovat i bez větší námahy a s přehledem zvládnete zkoušky na TI ČR. Rozhodnete-li se školení zúčastnit, proveďte objednávku na www.batech-s-r-o.cz. Dostanete na výběr mezi kurzem pro jednotlivce, který se koná v pravidelném termínu (1x týdně) od 10 do 19 h v pondělí nebo ve středu a dvěma variantami skupinových kurzů (pro 2 až 3 účastníky a 4 až 6 účastníků) ve čtvrtek nebo v pátek.

Publikováno: 29. 07. 2015

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam