Co by nemělo chybět v domácí, ani profesionální dílně?

Co by nemělo chybět v domácí, ani profesionální dílně?

V podstatě nezáleží na tom, zda si zařizujete domácí, nebo profesionální dílnu, protože v každém případě je nezbytné sáhnout po opravdu kvalitním nábytku. U dílenského nábytku je kladen důraz především na vysokou odolnost a bytelnost. Pokud tedy hledáte způsob, jak si ve svém kutlochu nastolit pořádek, kam uložit všechno nářadí, v následujících řádcích vám poradíme. V první řadě se neobejdete bez dílenského stolu, respektive ponku. Dílenské stoly jsou k dostání v mnoha provedeních. Záleží pouze na vás, zda požadujete jen pracovní desku, nebo i nějaký úložný prostor navíc. Důležité je, aby byla konstrukce ocelová, a tím pádem se vám stůl nehýbal při jakékoliv činnosti. V nabídce máte i celou řadu rozměrů, takže najdete i takové řešení, které dokonale zapadne do vaší dílny.

Skříně na nářadí vám nesmí chybět

V případě, že máte opravdu hodně nářadí, poslouží vám perfektně skříně na nářadí. Vyrobené jsou zpravidla z plechu, a tak zvládnou i náročné prostředí. Dílenské skříně už mají přichystaný prostor pro šroubováky a další nářadí. Třeba jedna dílenská skříň může nabídnout tři police, šest zásuvek a k tomu ještě desítky háčků pro zavěšení menšího nářadí. Praktická je skříňka na součástky s mnoha zásuvkami, kam si uložíte hřebíky a další menší prvky. Stejně tak vám nesmí chybět ani skříňka na dokumenty.

Paletový vozík

Jestliže se nechcete namáhat s přepravováním materiálu či hotových výrobků z místa na místo, uplatnění u vás najde paletový vozík. Vybrat si můžete z různé nosnosti a mnoha funkcí. Vyžadujete funkci rychlozdvihu, snadnou ovladatelnost či tandemová kola? Žádný problém. Kompletní nabídku vybavení do dílen najdete u prodejce AJ, jenž má také internetový obchod. Všechno si tak objednáte z pohodlí svého domova. Jak jednoduché.

Publikováno: 01. 07. 2019

Kategorie: Hobby

Autor: Adam