Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Pitbike: malý vzhled nabízí velké zážitky

Vypadá jako zmenšená crossová motorka a užijete si s ní mnoho zábavy i adrenalinu. Pitbike, malé motorky do terénu i na silnici, jsou stále populárnější.

Chytré řešení

Malá, lehká, dobře ovladatelná, vhodná pro začátečníky i zkušené jezdce, zamiluje si ji každý na první pohled. Pitbike skutečně je zmenšená motokrosová motorka. Právě z ní, konkrétně z Hondy z Monkey Bike, vytvořili mechanici lehký stroj pro ulehčená pohybu po závodním depu a pitline. Využívali ji především na závodech a při trénincích pro pohyb členů týmu po depu, po kterém je potřeba se pohybovat a často tak nachodit mnoho kilometrů. Malá motorka se bez problémů vešla všude, byla tak skvělá i pro převozy mezi jednotlivými zastávkami a šetřila mechanikům čas i energii. Samozřejmě pak následovaly kroky k jejímu vylepšení a dnes jsou pitbike vyladěné k dokonalosti, oblíbené i u široké veřejnosti a pořádají se pro ně i amatérské závody.

Pro dospělé i děti

Na pitbike můžete zkoušet třeba i jízdu v terénu a nebát se o sebe ani motorku. Její ovládání je snadné, brzy si ho osvojí i naprostý začátečník nebo dítě. Pitbike jsou nízké, dosáhnout na zem tak není problém ani pro menší postavy, což zvyšuje pocit bezpečí a umožňuje zkoušet věci, na které by si třeba každý na velké motorce netroufl. Motor pitbike může ukrývat velký výkon, některé typy mohou zvládnout i jízdu v rychlosti až 100 km/hod, přesto však není zrovna rychlost tím hlavním. Jezdci na pitbike získají cenné zkušenosti a lepší techniku jízdy, naučí se správně reagovat a ovládat motocykl pod sebou. Pokud náhodou při své adrenalinové jízdě ulomíte páčku nebo stupačku, nemusíte smutnit. Náhradní díly na pitbike vaše peněženka unese a můžete si dál užívat zábavu podle svých představ.

Pro jízdu na pitbike není potřeba žádná super kondice, motorka je lehká a zvládnou ji i děti, pro které je často prvním seznámením se světem jedné stopy. Dětské modely navíc vyžadují jen minimální údržbu a sedlo mají posazené nízko.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *