Potřebujete právní radu a to velmi rychle?

Potřebujete právní radu a to velmi rychle?

Život je plný překvapení a bohužel většinou těch nepříjemných. Znáte to sami, ze dne na den se ocitnete v tíživé životní situaci a potřebujete se velmi rychle rozhodnout, co dále. Ať už se jedná o exekuce, dluhy, dědictví, rozvod a problémy se zákonem, vždy je nejlepším řešením obrátit se na právníka. Jenomže co dělat v případě, když budete potřebovat právní radu ihned? Než seženete schopného právního poradce a smluvíte si s ním schůzku, uplyne několik dní a pokud si to nemůžete dovolit, nabízí se praktické řešení v podobě právní linky.

Pomůže vám právní linka!

Právní linka je ryze komerční projekt, který je připraven okamžitě poskytnout kvalifikované a užitečné odpovědi tazatelům, kteří se ocitli v tísni. Jedná se o placenou linku, kdy minuta stojí 90,-. V případě písemné odpovědi počítejte s cenou 900,-. Ihned po spojení budete hovořit s odborníkem, který vám zodpoví všechny vaše otázky. Odpověď erudovaného právníka pomůže klientům nejen psychicky, ale mnohdy je utvrdí v tom, zda je rozhodnutí, které musí okamžitě učinit, správné.

O právní radu si můžete i napsat

Hovor není uměle prodlužován a právník se ihned věnuje případu. Vyšší cena za telefonické spojení je nezbytná. Jedině tak mohou na druhém konci linky čekat odborníci smluvní advokátní kanceláře s právní zkušeností. Právní poradna vám ušetří spoustu času a mnohdy také peněz. Pakliže se vám nechce či nemůžete telefonovat, můžete dotaz zaslat prostřednictvím formuláře na webu pravnilinka.cz. Odpověď dostanete ihned poté, co službu uhradíte. Její rozsah je zpravidla na 3-4 A4. Díky právní lince už před zákonem nikdy nebudete sami.

Publikováno: 15. 03. 2012

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: ČAK | právní linka | právní poradna | právníci | pravnilinka.cz | právo