Co student, to originál. Žádejte soukromé hodiny angličtiny

Co student, to originál. Žádejte soukromé hodiny angličtiny

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem. Rčení, jehož význam člověk ocení až v dospělosti, kdy půjde s vlastní kůží na trh, má paradoxně prapůvod již v raném dětství. Čím dříve se člověk do studia cizího jazyka pustí, tím dříve jej přijme za vlastní, začne v něm přemýšlet a u nejmenších dětí se může dokonce podařit, že jej vezmou za druhý jazyk mateřský. Ani v dospělosti ale není nic ztraceno. Laicky řečeno, kdo dnes neumí anglicky, jako by nebyl. Snahu naučit se tomuto světovému jazyku podstoupil v životě snad každý z nás. S jakým výsledkem, je však otázkou. Není totiž výuka jako výuka. Nejlepší způsob, jak vyhovět požadavkům potenciálních studentů, je ušít jim lekce na míru. Podle jejich časových možností, intelektuálních schopností, talentu a umění improvizace. Řeč je o individuální výuce angličtiny.

Proč individualita?

Kurzy angličtiny Praha cílí na jedince. Lektor se v nich plně přizpůsobí vašim potřebám a individuální výuka angličtiny tak pro vás bude nejen učením, ale i splněným přáním. Individuální kurzy lze zaměřit všeobecně, ale stejně tak se soustředit na konverzaci, přípravu na zkoušky, nebo dospělým naservírovat lekce obchodní angličtiny, či specializované odborné kurzy. Individuální výuka angličtiny je výhodný způsob, jak se rychle naučit anglicky v klidu a pohodě. Bez nervů, stresů, studu nebo nejistoty, že se ztrapníte před ostatními. Cena za soukromou hodinu startuje od 493 Kč / 60 min.

Mini skupiny vítané

Navíc si můžete k sobě vzít další dva kamarády, kteří se budou učit s vámi ve skupince a kteří budou s vámi sdílet náklady. Každý se tak můžete dostat na dumpingovou cenu 164 Kč / 60 min. To už stojí za zamyšlení, co myslíte? Jazyková škola PRESTO je rodinná firma, kterou založili Hana a Milan Havlínovi v Praze roku 2001 a rozšířili tak služby překladatelské agentury, s tradicí od roku 1990, i o výuku cizích jazyků.

Publikováno: 09. 11. 2020

Kategorie: Vzdělání

Autor: Adam