Závislost jménem Pandora: Proč unikátním šperkům propadnete i vy?

Závislost jménem Pandora: Proč unikátním šperkům propadnete i vy?

Značka Pandora se stala fenoménem, kterému propadly ženy na celém světě. Vsadíme se, že ji určitě znáte, a nemusíte mít ve šperkovnici ani jeden její výrobek. A varujeme vás – jakmile si pořídíte jeden kousek, okamžitě si vybudujete závislost a začnete „pandory“ hromadit. Důvody jsou prosté – šperky vypadají skvostně, a navíc jsou velmi variabilní. Umožní vám tvorbu unikátních kombinací pro všechny příležitosti. Když se řekne Pandora, pravděpodobně si vybavíte krásný náramek s množstvím nejrůznějších korálků. Ano, náramky Pandora jsou zřejmě nejvýraznější ze všech šperků, ovšem za pozornost stojí také precizně zpracované náušnice, přívěsky a prsteny. Všechny poznáte na první pohled, styl značky je zkrátka nezaměnitelný – a to i přesto, že se jí mnoho konkurenčních výrobců snaží napodobit.

Stříbrný set Pandora je dárkem jako stvořeným k Valentýnu. | Foto: klenotysperky.cz

Kolekce přibývají, sbírka nemá konce

Marketingová strategie Pandory je prostě geniální. Žádný šperk není posledním, který si pořídíte – pravidelně totiž vychází nové kolekce a je nepravděpodobné, že by vám nepadly do oka. K nejoblíbenějším patří romanticky laděné doplňky ROSE, set na motivy pohádek Disney či cestovatelská edice Travel. A to je teprve začátek, tematických sad je mnohem více.

Některé korálky Pandora jsou luxusní, jiné velmi hravé. Jako tento jednorožec. | Foto: klenotysperky.cz

Na špercích Pandora je nejlepší fakt, že si poskládáte osobitý doplněk podle svého vkusu. Vyberete si korálky, které vás vystihují a až vám okoukají, vyměníte je za jiné.

Jak začít?

Začít s Pandorou není vůbec těžké. Jednoduše si vyberte některý z mnoha stylových náramků (k mání jsou zlaté, stříbrné i kožené) a doplníte ho o klipy neboli stoppery (slouží k rozdělení náramku na jednotlivé sekce), přívěsky a korálky Pandora. Spoustu originálních šperků od Pandory najdete u specializovaného prodejce klenotysperky.cz. Jsou návykové, varovali jsme vás...

Publikováno: 27. 04. 2019

Kategorie: Móda

Autor: Adam