Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Dáme úklid? Proč ne… Nechte úklid domácnosti na někom jiném!

Přišel vytoužený víkend, který nakonec strávíte úplně jinak, než jste měli původně v plánu? Museli jste zase odložit seanci v kruhu blízkých přátel a to jen proto, protože se během týdne nakupila hora nádobí, zaneřádila podlaha a nábytek pokryla nejméně centimetrová vrstva prachu? A když už jsme u toho, ty koberce už taky volají o pomoc. Vašeho plechového mazlíčka, který vypadá jako by absolvoval šampionát v really, však pro tentokrát raději vynecháme. Nebo snad nosíte tričko se znakem Supermana? Připravte se na to, že víkend bude perný.

V neuklizené domácnosti se člověk nemůže cítit dobře a většina z nás raději odloží relax na později a vrhne se do čištění, praní, zametání a dalších „oblíbených“ činností. Co si však počít v případě, kdy nám na stereotypní procesy, do kterých se tak jako tak za pár dní pustíme znovu, začnou přerůstat přes hlavu? Jednoduchá rada zní – Dáme úklid!

Vyplňte formulář a už se o úklid domácnosti nestarejte

Nedává vám to smysl? V tom případě si do adresního řádku ve svém prohlížeči vyťukejte www.dameuklid.cz. Nová služba má za cíl efektivně zpřístupnit profesionální úklidové služby, které za vás udělají špinavou práci. A to doslova.

Na DámeÚklid.cz jsou registrovány tisíce úklidových firem, které působí v rámci celé České republiky a váš „úkol“ spočívá ve vyplnění jednoduchého formuláře Stačí specifikovat náplň práce (úklid domácnosti, čištění koberců nebo interiéru auta apod.) a do několika minut vám začnou chodit první nabídky.

A co když mi někdo něco ukradne nebo rozbije?

Jste ze staré školy a máte strach, že vám v době úklidu zmizí cennosti, nebo že neopatrný pracant rozbije drahý porcelán po babičce? Obavy hoďte za hlavu. Na DámeÚklid.cz najdete spolehlivé firmy a navíc se můžete řídit uživatelským hodnocením. Firma, která není solidní a okrádá své zákazníky, se navíc na trhu příliš dlouho neohřeje. K neúmyslnému poškození nějaké věci samozřejmě dojít může, ale pokud na ni předem upozorníte, komplikacím předejdete.

Tak na co ještě čekáte? Dejte úklid a začněte své volno trávit příjemněji!