Dáme úklid? Proč ne... Nechte úklid domácnosti na někom jiném!

Dáme úklid? Proč ne... Nechte úklid domácnosti na někom jiném!

Přišel vytoužený víkend, který nakonec strávíte úplně jinak, než jste měli původně v plánu? Museli jste zase odložit seanci v kruhu blízkých přátel a to jen proto, protože se během týdne nakupila hora nádobí, zaneřádila podlaha a nábytek pokryla nejméně centimetrová vrstva prachu? A když už jsme u toho, ty koberce už taky volají o pomoc. Vašeho plechového mazlíčka, který vypadá jako by absolvoval šampionát v really, však pro tentokrát raději vynecháme. Nebo snad nosíte tričko se znakem Supermana? Připravte se na to, že víkend bude perný.

V neuklizené domácnosti se člověk nemůže cítit dobře a většina z nás raději odloží relax na později a vrhne se do čištění, praní, zametání a dalších „oblíbených“ činností. Co si však počít v případě, kdy nám na stereotypní procesy, do kterých se tak jako tak za pár dní pustíme znovu, začnou přerůstat přes hlavu? Jednoduchá rada zní – Dáme úklid!

Vyplňte formulář a už se o úklid domácnosti nestarejte

Nedává vám to smysl? V tom případě si do adresního řádku ve svém prohlížeči vyťukejte www.dameuklid.cz. Nová služba má za cíl efektivně zpřístupnit profesionální úklidové služby, které za vás udělají špinavou práci. A to doslova.

Na DámeÚklid.cz jsou registrovány tisíce úklidových firem, které působí v rámci celé České republiky a váš „úkol“ spočívá ve vyplnění jednoduchého formuláře Stačí specifikovat náplň práce (úklid domácnosti, čištění koberců nebo interiéru auta apod.) a do několika minut vám začnou chodit první nabídky.

A co když mi někdo něco ukradne nebo rozbije?

Jste ze staré školy a máte strach, že vám v době úklidu zmizí cennosti, nebo že neopatrný pracant rozbije drahý porcelán po babičce? Obavy hoďte za hlavu. Na DámeÚklid.cz najdete spolehlivé firmy a navíc se můžete řídit uživatelským hodnocením. Firma, která není solidní a okrádá své zákazníky, se navíc na trhu příliš dlouho neohřeje. K neúmyslnému poškození nějaké věci samozřejmě dojít může, ale pokud na ni předem upozorníte, komplikacím předejdete.

Tak na co ještě čekáte? Dejte úklid a začněte své volno trávit příjemněji!

Publikováno: 10. 11. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: dáme úklid | dameuklid.cz | úklid domácnosti | úklidové firmy