Oblečte svůj iPhone do vymazleného kabátku. Kde seženete luxusní kryty na mobil?

Majitelům chytrých mobilních telefonů s Androidem se omlouváme, ale tento článek míří na hrdé vlastníky zařízení s logem nakousnutého jablka. Jestliže patříte mezi nadšené jablíčkáře a milujete svůj telefon k zbláznění, rozhodně nepřestávejte číst. Prozradíme vám, proč byste ho měli obléci do stylového outfitu a kde se po něm poohlédnout.

Kryt má své opodstatnění (potřebujete ho i vy!)

Že si na svůj nový telefon dáváte pozor a hlídáte ho jako oko v hlavě? Teď možná ano. Teď... Ale co za pár měsíců, až se vám okouká, a navíc si budete jistí v kramflecích? Říkáte si - nikdy předtím mi nespadl, tak proč by se tak mělo stát nyní? A právě v takové chvíli vám vyklouzne z ruky, políbí tvrdou dlažbu a potvrdí vám, že realita se od crash testů může lišit na sto honů. Výměna prasklého skla nebo displeje není levná záležitost, a navíc se po dobu opravy budete muset obejít bez svého věrného společníka. Shrnuto a podtrženo, díky krytu získáte jistotu, že se vašemu iPhonu nic nestane, ani kdyby vám vypadl z kapsy či z ruky.

Odlište svůj iPhone od šedého průměru

Všechny kryty na mobil nejsou hnusné! Možná jste se doposud nesetkali s krytem ve skutečně luxusním provedení, nicméně vězte, že stylový kousek bude vašemu smartphonu slušet mnohem více než nevýrazné silikonové pouzdro, které má každý druhý. Ostatně posuďte sami - poohlédněte se po krytu na svůj mobil u specializovaného prodejce Krytynamobil.com, kde mimo jiné najdete i pouzdra a obaly na iPady. V nabídce narazíte na kryty na mobil v koženém a hliníkovém provedení. Jedná se o designové lahůdky, které elektroniku chrání a zároveň z ní dělají ještě exkluzivnější záležitost. Oficiální distributor značky iCarer je jasnou volbou pro každého, kdo chce víc než jen obyčejný kryt na mobil. Vsadíme se, že si vyberete hned několik kousků!

Publikováno: 02. 07. 2018

Kategorie: Elektronika

Autor: Adam

Tagy: luxusní kryty na iphone | stylové kryty na iphone