Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Kreditní karta – věrný společník při nákupech

Kreditní karty se pomalu, ale jistě, stávají nedílnou součástí našich peněženek. Představují okamžitý záložní zdroj financí, který můžeme využít takřka dle libosti. Zvykli jsme si na ně velmi rychle a řada si bez nich již neobešla. Můžeme s nimi platit u prodejců a to jak v kamenných obchodech, tak na internetu, ale také vybírat hotovost z bankomatu. K této transakci se však kreditky příliš nehodí, na výběry se totiž nevztahuje bezúročné období a půjčka se tak výrazně prodraží. Budete-li však kartu využívat s rozmyslem a k tomu, k čemu byla primárně určena, určitě neprohloupíte.

Nabídka kreditních karet je skutečně pestrá. Kreditky na nás vykukují téměř z každého bankovního i nebankovního portfolia a vybrat si tu, která nám udělá nejlepší službu, je proto poměrně složité. Ke každé z nich se váže spousta výhod, které často ani nevyužijeme. Někdy však naopak přehlédneme variantu, díky které bychom mohli výrazně ušetřit. Vybrali jsme pro vás dva zajímavé kousky od Citi Bank, která je v oblasti kreditních karet průkopníkem.

Kreditní karta Citi Life

Citi Life nabízí spoustu výhod, mezi které patří 2 % odměna z každého nákupu a to nejen u nás, ale i v zahraničí. Neméně zajímavé jsou i slevy ve výši 25 % u vybraných partnerů, kteří se účastní programu Citi Club a prémie ve výši 250,- Kč za platbu provedenou do 30 dní od vydání karty.

Kreditní karta O2 Citi Karta

Zákazníci operátora Telefonica O2 ocení kartu s názvem O2 Citi Karta. Je-li karta využita alespoň jednou za měsíc, může její držitel uplatnit až 30 % slevu na vyúčtování služeb. Ke každé kartě lze přibrat další tři dodatkové karty pro rodinné příslušníky a potěší i nízké minimální splátky. K mání je také varianta O2 Citi Gold s až 40 % slevou.

Skutečně jde pouze o malou ochutnávku, portfolio Citibank momentálně čítá více než deset variant. Všechny disponují bezkontaktní technologií, váže se na ně až 55 dní bezúročného období a jejich kreditní limit může dosáhnout až trojnásobku čisté měsíční mzdy. Shrnuto a podtrženo, kreditní karty od Citi Bank vám mohou udělat skvělou službu.