Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Uncategorized

Expresní rozvoz květin se může hodit každému. Dokonce i vám!

Podobnou situaci jste pravděpodobně zažili několikrát za život – a možná ji řešíte právě teď. Chystáte se na oslavu narozenin, ale zapomněli jste na nezbytnou kytici. Do květinářství to již nestihnete a nezbývá, než si poradit jinak. Naštěstí žijeme v době informačních technologií a není problém kytici objednat online. Ale kdo vám garantuje, že poslíček dorazí včas a kytice nebude vypadat jako koště? Obraťte se na službu Flora online a budete mít jistotu, že si neuděláte ostudu.

Rozvoz do města i zapadlejší vesničky

Flora online je unikátní služba, která funguje v rámci celé České republiky i Slovenska. Provozovatel je jako jediný schopen zajistit doručení květin na libovolné místo včetně malých vesniček – samozřejmě v den objednávky. Do objednávkového formuláře nastavíte přesný čas a datum doručení a o nic víc se nemusíte starat.

Nezáleží na tom, kde se nacházíte

Vtip je v tom, že můžete poslat kytici i v případě, že s obdarovanou osobou nebudete v daný den v kontaktu. Jistě to shledá jako velmi milé gesto a vy budete za hvězdu. Sortiment květin je neuvěřitelně pestrý a všechny vypadají úžasně. Pochází přímo z Holandské květinové burzy.

Kytice jsou přehledně seřazeny dle příležitostí či druhu, takže nebudete zbytečně ztrácet čas s hledáním té správné. Rozhodnete-li se pro kytici růží, můžete si ji sestavit dle vlastních představ – sami si zvolíte počet kusů a barvy.

Jak objednat květiny online?

Objednávka květin online je snadná. Vyberete si vhodnou kytici v e-shopu, vložíte text pro vzkaz a v případě zájmu doplníte o další dáreček (plyšového medvěda, sladké potěšení…). Pak už jen vyplníte adresu doručení a zaplatíte (kartou online, převodem na účet nebo vkladem hotovosti na účet). Obratem obdržíte potvrzení objednávky.

Pokud vám rozhraní e-shopu nevyhovuje a preferujete „starý dobrý“ telefonní hovor, žádný problém. Rozvoz květin lze objednat také telefonicky.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *