Expresní rozvoz květin se může hodit každému. Dokonce i vám!

Expresní rozvoz květin se může hodit každému. Dokonce i vám!

Podobnou situaci jste pravděpodobně zažili několikrát za život – a možná ji řešíte právě teď. Chystáte se na oslavu narozenin, ale zapomněli jste na nezbytnou kytici. Do květinářství to již nestihnete a nezbývá, než si poradit jinak. Naštěstí žijeme v době informačních technologií a není problém kytici objednat online. Ale kdo vám garantuje, že poslíček dorazí včas a kytice nebude vypadat jako koště? Obraťte se na službu Flora online a budete mít jistotu, že si neuděláte ostudu.

Rozvoz do města i zapadlejší vesničky

Flora online je unikátní služba, která funguje v rámci celé České republiky i Slovenska. Provozovatel je jako jediný schopen zajistit doručení květin na libovolné místo včetně malých vesniček – samozřejmě v den objednávky. Do objednávkového formuláře nastavíte přesný čas a datum doručení a o nic víc se nemusíte starat.

Nezáleží na tom, kde se nacházíte

Vtip je v tom, že můžete poslat kytici i v případě, že s obdarovanou osobou nebudete v daný den v kontaktu. Jistě to shledá jako velmi milé gesto a vy budete za hvězdu. Sortiment květin je neuvěřitelně pestrý a všechny vypadají úžasně. Pochází přímo z Holandské květinové burzy. Kytice jsou přehledně seřazeny dle příležitostí či druhu, takže nebudete zbytečně ztrácet čas s hledáním té správné. Rozhodnete-li se pro kytici růží, můžete si ji sestavit dle vlastních představ – sami si zvolíte počet kusů a barvy.

Jak objednat květiny online?

Objednávka květin online je snadná. Vyberete si vhodnou kytici v e-shopu, vložíte text pro vzkaz a v případě zájmu doplníte o další dáreček (plyšového medvěda, sladké potěšení...). Pak už jen vyplníte adresu doručení a zaplatíte (kartou online, převodem na účet nebo vkladem hotovosti na účet). Obratem obdržíte potvrzení objednávky. Pokud vám rozhraní e-shopu nevyhovuje a preferujete „starý dobrý“ telefonní hovor, žádný problém. Rozvoz květin lze objednat také telefonicky.

Publikováno: 17. 03. 2018

Kategorie: Uncategorized

Autor: Adam

Tagy: doručení květin | květiny online