Dejte vašemu bydlení nový barevný kabátek a zamezte tepelným ztrátám

Dejte vašemu bydlení nový barevný kabátek a zamezte tepelným ztrátám

S příchodem zimy budeme muset sáhnout hluboko do kapsy. Nejde ani tak o nákup teplého zimního oblečení, jako spíš o účty za energie. Nájemníků se otázka ustavičného zdražování příliš nedotkne, ovšem jinak tomu je u majitelů nemovitostí. Ať už bydlíte v rodinném domku či vlastníte činžovní dům s komplexem bytů, pravděpodobně je pro váš rozpočet faktura za teplo značnou zátěží. Ceny energií rok od roku stoupají a nezbývá, než se je snažit redukovat všemi dostupnými prostředky. Změnou dodavatele sice dosáhnete nepatrných úspor, ovšem viditelně ušetříte až v momentě, kdy se vám podaří zabránit únikům tepla. To uniká nejen přes okenní otvory, ale samozřejmě i přes zdivo. Průzkumy udávají, že obvodovým pláštěm budovy unikne až 40% tepelné energie.

Zateplení – nejlepší dlouhodobá investice

Ideálním řešením bývá zateplení, které zamezí ztrátám a v poměrně krátkém časovém horizontu vrátí investované peníze formou úspory za energie. O tom, kolik tepla ze zatepleného objektu unikne, ovšem rozhoduje typ izolace a v neposlední řadě i fasádní barva. Vyplatí se vsadit na prověřené materiály s dobrými paropropustnými a voděodpudivými vlastnostmi. Vynikající volbou jsou produkty společnosti EXTHERM, která nabízí nejen zateplovací, ale i stavební systémy. Sortiment zateplovacích systému zahrnuje široké spektrum fasádních barev, kvalitní izolace, profily, okenních a dveřních lišty, upevňovací systémy a materiály, které jsou pro realizaci fasády nezbytné.

Dostaňte svůj dům do středu pozornosti

Mezi hlavní výhody barev EXTHERM patří nevídaná paleta dostupných barev. Celkem si můžete nechat namíchat až 900 odstínů omítek a barev, při čemž plných 540 odstínů je bez jakéhokoliv příplatku. Díky novému barevnému kabátku bude i sto let stará nemovitost vypadat jako by ji postavili teprve nedávno. Pokud nad nejvhodnější barvou stále váháte a nejste si tak úplně jistí, můžete se obrátit přímo na specialisty z firmy EXTHERM a nechat si navrhnou ideální barevné řešení a nechat vypracovat vizualizaci fasád. Více informací a aktuální katalogy najdete přímo na webu extherm.cz.

Publikováno: 09. 11. 2012

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: fasádní barvy | fasády | omítky