Činky ano, ale jedině s vlastním textem

Činky ano, ale jedině s vlastním textem

Přestaňte ostatním závidět udržovanou postavu. Závist vám přidělá vrásky, ale na svalech vám nepřidá. Naopak se s úsměvem na rtech pusťte do pravidelného posilování. A až si pořídíte činky s vlastním textem, bude se vám cvičit mnohem lépe. Nevěříte? Tak zavřete oči a představte si, jak držíte v rukou železo s vašim oblíbeným motivačním heslem. Anebo s vaší přezdívkou. Ano, to je přesně ono – nejsou to jen tak nějaké činky, ale vaše osobní nářadí. Personalizované činky jsou jako dresy. Když si sportovci obléknou oblečení s logem jejich klubu a jménem, pravděpodobně odvedou mnohem lepší výkon, než kdyby hráli v obyčejném, neosobním oblečení. To samé platí o činkách s vlastním textem. Až je budete mít v ruce, pochopíte rozdíl. Činky s vlastním textem vyrábí UCB Technometal a objednat si je můžete v e-shopu MojeČinka.cz. V nabídce najdete kotouče i osy – vše, co potřebujete k sestavení kompletních „jednoruček“. Kotouče lze samozřejmě přidělat také na delší osu. Pokud si potrpíte na originální věci, zamilujete se do personalizovaných činek na první pohled. Protože proč posilovat s obyčejným železem, když můžete mít něco speciálního? Činky, které nemá nikdy jiný – s vašim mottem, jménem či jiným textem. Profesionální kulturista, nebo začátečník, na tom vůbec nesejde. Činky na míru jsou skvělou volbou pro každého, kdo to s posilováním myslí vážně a hledá způsob, jak si zvedání železa zpříjemnit a navodit tu správnou atmosféru. Tohle se zkrátka musí zažit, protože rozdíl mezi běžnou činkou a tou na míru je nepopsatelný. Český výrobce používá špičkovou gravírovací technologii a umožňuje personalizaci litinových kotoučů všech standardních vnitřních rozměrů (15, 30 a 50 mm). S nepořízenou však neodejdete ani v případě speciálních požadavků. Problém nepředstavuje ani závaží na míru s vlastním vnějším průměrem (kotouč do průměru až 600 mm) nebo atypickým otvorem pro osu.

Jak na objednávku?

Získat činky na míru je snadné. Nákup na MojeČinka.cz probíhá stejně jako v klasickém e-shopu s fitness vybavením. S tím rozdílem, že si u vybraného kotouče doplníte vlastní text. V editoru se vám nápis zobrazí na grafickém návrhu, takže si uděláte jasnou představu o tom, jak bude zboží vypadat.

Činka s vlastním textem jako dárek? Každopádně!

Máte ve svém okolí někoho, kdo se již delší dobu chystá začít s posilováním, ale nemůže se přimět k návštěvě posilovny? Pokud jde o někoho, na kom vám záleží – třeba o nejlepšího kamaráda – udělejte mu radost a dejte mu personalizovanou činku jako dárek. Úsměvné je, že činky na míru často pořizují ženy svým partnerům. Mají pro to hned dva zásadní důvody – chtějí muže svých srdcí potěšit originálním dárkem a leckdy jim takto naznačují, aby zapracovali na své postavě.

Hledáte důvody, proč doma posilovat s činkami?

Není železa v domácích podmínkách zbytečnou ztrátou času? Budete-li dodržovat správnou techniku cviků, výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Navíc ušetříte spoustu času, který byste strávili cestováním do fitka. Nehledě na uspořené peníze za permanentku... Co na tom, že vaše domácnost nepřekypuje moderním vybavením – pro začátek si vystačíte s vlastní vahou a jednoručními činkami. Případně je doplníte obouruční činkou a bench press lavicí. Stačí trochu „zagooglovat“ a zjistíte, že vám umožní provádět velmi široké spektrum cviků. Posilování vám změní život, a to bez nadsázky. Dostanete se do formy, přeměníte tuky ve svaly a získáte zdravé sebevědomí. Zároveň se naučíte zdolávat překážky, což se vám bude hodit i v jiných oblastech života. Potřebujete snad další důvody, proč přestat zoufat nad svou postavou a konečně udělat něco pro to, abyste na sebe mohli být pyšní? Vaše cesta může začít na MojeČinka.cz.