Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Synonymum pro luxusní koupelnu zní: LE BON

Jaký máte vztah ke své koupelně? Považujete ji za ryze funkční místnost, ve které si každý den „odbudete“ osobní hygienu, nebo za krásnou oázu, ve které rádi trávíte čas? Pokud vaše koupelna neodpovídá vašim představám a necítíte se v ní tak, jak se na dnešní dobu sluší a patří, pak je něco v nepořádku. Neustupujte ze svých nároků na luxus a proměňte ji na místo, na které se budete těšit!

Vytvořit návrh koupelny tak, abyste byli s výsledkem stoprocentně spokojeni, není vůbec jednoduché. Musíte brát ohled na dispozice a potřeby všech členů domácnosti. Na druhou stranu platí, že i subtilní panelákovou koupelnu lze proměnit k nepoznání. Nesmíte však zapomínat na to, že její podobu určí nejen obložení a vana či sprchový kout, ale také často podceňovaný koupelnový nábytek.

Patříte-li k těm, kteří neradi dělají kompromisy a toužíte-li po tom nejlepší, pak by vaše volba mohla padnout na LE BON. Unikátní koupelnový nábytek na míru patří k absolutní špičce a nabízí kombinaci propracovaného designu a nejkvalitnějších materiálů.

Česká firma LE BON vznikla v roce 1996, ale její zakladatel René Novák propadl designu ještě v dobách svých studií. Psal se rok 1992 a René navštívil proslulý italský veletrh sanitární techniky Cresaie v Bologni. Rozmanitost produktů ho naprosto uchvátila a o jeho budoucí kariéře bylo rozhodnuto. A přestože koupelnový nábytek zpočátku dovážel, brzy ho začal sám navrhovat a vyrábět.

LE BON kopíruje nejnovější trendy a bedlivě sleduje potřeby a přání zákazníků. Koupelnový nábytek je propracován do posledního detailu a celkový dojem umocňují materiály nejvyšší jakosti. K výrobě se využívají lakované povrchy, dýha, lamináty a v neposlední řadě také Corian – homogenní a neporézní směs přírodních minerálů, polymeru a pigmentu, která umožňuje bezspárové spojování. Materiál Corian je příjemný na dotek, nestudí a v případě poškození lze velmi jednoduše opravit.

Další slova jsou zbytečná. Podívejte se na www.lebon.cz, kde najdete fotogalerie luxusních koupelen a nechte se unést elegancí a stylem, která z výrobků LE BON doslova čiší…

Lebon