Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Byznys

Branding v předstihu: Dejte svým zákazníkům diáře a kalendáře na rok 2015 již nyní!

Nepodceňujte reklamní předměty a naopak jim věnujte dostatek pozornosti. Výběrem vhodného kousku získáte spoustu nových zákazníků a dostanete se pod kůži vašim obchodním partnerům. Podle odborníků je rozdávání dárků a dárečků všeho druhu nesmírně efektivní. Zajímá vás, které reklamní předměty patří mezi ty nej? Možná vás to překvapí, ale i v době, kdy hrají prim moderní technologie, má stále výsadní pozici klasika v podobě praktických tiskovin. Buďte před svou konkurencí o krok na před a začněte rozdávat reklamní diáře a kalendáře 2015 již nyní!

Postarejte se o to, aby byla vaše značka vidět

Diáře jako reklamní předměty sklízejí úspěch od nepaměti. Důvod je prostý – přestože máme notebooky, tablety a chytré telefony, starý dobrý papír nám přirostl k srdci. Zapsat si poznámku do diáře či kalendáře je nejrychlejší, tak proč se jich vzdávat? A s trochou důvtipu do nich více či méně nenápadně protlačíte libovolnou reklamu. Logem na přední desce diáře počínaje, zmínkou o workshopu vaší firmy k příslušnému datu v kalendáři konče.

V případě luxusně vyhlížejícího diáře v koženkových deskách se obdarovaná osoba ráda pochlubí svému okolí, čímž se vaše značka dostane i k dalším lidem. To samé platí i o kalendáři s nápaditým designem. Klient či obchodní partner ho využije co by dekoraci a postará se o to, aby byl celý rok na očích.

Česká výroba diářů a kalendářů na míru vašich požadavků

Diáře a kalendáře jsou efektivní a přitom cenově přijatelné. V současné době není problém ani zákázková výroba kalendářů a diářů na klíč ve velmi malém množství. Obrátit se můžete třeba na firmu Aveday. Český výrobce nabízí pestré spektrum diářů v klasickém i méně tradičním provedení (nechybí ani opravdu luxusní modely) a v neposlední řadě také kalendáře. Jistě vás potěší široké možnosti individualizace – diáře a kalendáře mohou obsahovat jakékoliv informace, například formou vložených potištěných listů s propagačními informacemi apod.

Aktuální kolekci diářů a kalendářů pro rok 2015 najdete na www.aveday.cz.