4 hlavní důvody, proč mít sídlo firmy a virtuální kancelář v Praze

4 hlavní důvody, proč mít sídlo firmy a virtuální kancelář v Praze

Firma musí mít sídlo, ale proč byste se měli rozhodnout pro adresu v metropoli? V čem je lepší než sídlo v menším městě? Důvodů je celá řada a rozhodně nejde jen o prestiž, přestože hraje v byznysu nemalou roli. Rozhodování mezi sídlem v malé vísce a větším městem není snadné. Anebo ano? Lepší volbou je adresa v Praze, protože vašemu podnikání přidá několik plusových bodů. A vůbec nezáleží na tom, že pracujete stovky kilometrů daleko od metropole.

1. Lepší prestiž a image

Přestože jde o subjektivní výhodu, spousta lidí pohlíží na firmy se sídlem v Praze jako na důvěryhodnější. Jinými slovy získáte na prestiži a vybudujete si image společnosti z velkého města. Vaši potenciální obchodní partneři a klienti se na vás budou dívat v jiném světle, což může zvýšit celkovou úspěšnost uzavřených obchodů.

2. Nižší pravděpodobnost kontrol úředníků

Nechcete ztrácet čas a nervy kvůli příliš častým kontrolám ze strany úřadů? V tom případě je sídlo v Praze jasnou volbou. Vzhledem k obrovskému množství firem, které v hlavním městě sídlí, není v moci úředníků tak častá kontrola jako v menších městech. Pravděpodobnost, že to budete zrovna vy, je zanedbatelná.

3. Úspora nákladů

Pronájem vlastní kanceláře na prestižní adrese není levná záležitost. Oproti tomu je virtuální kancelář v Praze výrazně levnější. Pokud k podnikání kancelářské prostory nepotřebujete (případně je máte mimo Prahu a nechcete se stěhovat), pak je virtuální sídlo firmy jednoznačně nejlepší řešení. Vyplatí se i podnikatelům, kteří pravidelně stěhují provozovnu a nechtějí vždy měnit sídlo firmy.

4. Služby, které šetří váš čas i peníze

Virtuální kancelář v Praze vám přinese i další výhody. Budete mít k dispozici reprezentativně zařízenou zasedací místnost, vlastní telefonní linku s přesměrováním nebo vyřizováním a v neposlední řadě také příjem, zpracování či přeposílání pošty.

Publikováno: 10. 04. 2017

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: virtuální sídlo v praze