Stylové dámské bílé tenisky, které byste měli mít

Stylové dámské bílé tenisky, které byste měli mít

Bílá patří k nejoblíbenějším barvám. Velmi jednoduše se kombinuje s jinými odstíny a vypadá stylově a elegantně. Mnozí se jí však bojí. Rychle se zašpiní, přidává několik kil navíc a často prosvítá. Pokud ji do svého šatníku chcete zařadit, ale máte obavy, sáhněte po stylových dámských teniskách. Uvidíte, nebudete litovat.

Elegance na prvním místě

Bílý outfit vypadá elegantně a zajímavě. Nevidíte ho na každém, a proto přitáhne pozornost. Hodí se pro každou situaci. Klidně si ho oblečte do práce, města či do školy. Zvýrazní vaši ženskost a doplní osobnost. Výhod bílé je nespočetně mnoho. Právě proto by neměla chybět ve vašem šatníku, minimálně ve formě jednoho kousku. Tím může být blůzka, tričko, doplněk nebo obuv.

Výrazná obuv, která nezklame

Bílé dámské tenisky jsou tou nejlepší volbou v případě, že si chcete oživit svůj outfit. Neexistuje lepší barva, která by rozbila tmavý a mdlý vzhled. A to nehovoříme jen o černé, ale i o tmavozelené a tmavomodré, nebo dokonce červené a růžové. Zkuste se zamyslet nad tím, k jaké barvě se bílá nehodí. Nad odpovědí však nemusíte uvažovat dlouho, protože je velmi jednoduchá. Žádná taková neexistuje. Každý, tmavý i bledý odstín, dokáže doplnit a oživit. Přidá mu na sytosti a stylovosti. Boty v bílé si budete moci obout k úplně všemu, co máte doma. Je jedno, zda si plánujete obléct klasické rifle s tmavou mikinou, nebo černé kalhoty s barevnou košilí.

Kontrast se vám rozhodně vyplatí

Kontrast představuje téměř vždy menší nejistotu. Některé barevné kombinace mohou být výrazné až příliš, což způsobuje, že outfit vypadá kýčovitě. Naopak jiné zase nejsou výrazné dostatečně a váš vzhled bude mdlý. Výhodou bílé je však to, že se vám s ní podaří udělat vždy velmi pěkný a elegantní kontrast. Pokud toužíte po něčem extravagantnějším, určitě na ni nezapomínejte.

Bílá na bílou

Jednobarevné outfity jsou jedním z největších trendů tohoto roku. Skvěle vypadají hlavně tehdy, když zvolíte jiný odstín než jen černou nebo tmavomodrou. Pokud nejste příliš velkým milovníkem pastelových barev, využijte bílou. Bílé kalhoty s bílou blůzkou nebo tričkem a dámskými bílými teniskami jsou nezapomenutelnou kombinací. Můžete si být jistí, že jí vyrazíte dech všem kolemjdoucím.

Důležitý je i materiál

Čištění bílých bot je noční můrou mnoha lidí. Někteří se je snaží vyprat v pračce, jiní zase ručně. Problém je však ten, že když jednou bílou zašpiníte, je téměř nemožné jí vrátit zpět její zářivost. Není třeba to ale hned vzdávat. Dobrou zprávou je, že když sáhnete po kvalitním materiálu, barva vydrží déle, po čase nezežloutne a bude se dát jednodušeji vyčistit. Například kvalitní koženku stačí jen utřít navlhčeným hadříkem. Nezůstanou na ní žádné stopy a léty se nezmění.

Publikováno: 24. 04. 2021

Kategorie: Móda

Autor: Adam